Wielu potencjalnych geniuszy nigdy przez to nie wyrosło ponad przeciętność
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Żartownisie
Pozdrawiam świetliki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Drewniany kominek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2019, 15:53
Te słowa uderzyły zbyt blisko domu....
Odpisz
8 maja 2019, 16:09
@Avcio01:
Odpisz
8 maja 2019, 16:11
Ale nikomu nic się nie stało?
Odpisz
8 maja 2019, 16:12
@Jasnowidz: Nie
Odpisz
8 maja 2019, 16:32
@Jasnowidz: Nikomu, poza mymi uczuciami...
Odpisz
8 maja 2019, 17:13
@Avcio01:
Odpisz
15 maja 2019, 22:53
ale przeżył?
Odpisz
16 maja 2019, 14:43
@Saaaaasuke: nie
Odpisz
9 czerwca 2019, 23:13
@Saaaaasuke: przeżył, ale umarł wewnętrznie
jak wielu tutaj
Odpisz
8 maja 2019, 19:50
Analogicznie bycie "tym grzecznym dzieciakiem" który nie sprawia problemów, pilnie się uczy i siedzi tylko w domu nad książkami, potem sprawia że nie masz życia towarzyskiego, przyjaciół, wychodzisz na samotnika i nie potrafisz przeprowadzać interakcji z ludźmi.
Odpisz
15 maja 2019, 21:13
@DarthPiotr: Dokładnie. Zauważyłem też, że zazwyczaj są to ci niżsi, słabsi i generalnie dziwni jak jasny ch*j.
Odpisz
15 maja 2019, 22:08
@DarthPiotr: Interakcje zawsze będziesz robił, a samotnictwo nie jest koniecznie złe, jeżeli czas jest ważniejszy od "koleguw".
Odpisz
15 maja 2019, 22:17
@DarthPiotr: Ja jakoś byłem "takim dzieckiem", a dzisiaj mam bogate życie towarzyskie, wiele znajomości itp.
Albo jestem wyjątkiem, albo po prostu teraz znormalniałem i przestałem się uczyć
P.S. to drugie
Odpisz
16 maja 2019, 19:02
jestem niski słaby i troszke dziwny i nie jestem jakoś przesadnie towarzyski a mimo tego nie jestem "uzdolnionym dzieckiem"
jeżeli byśmy patrzyli po ocenach to jestem niezłym debilem
Odpisz
16 maja 2019, 19:24
@DarthPiotr: ja jestem takim dzieckiem
Odpisz
16 maja 2019, 17:19
jak się okazało ze mój tata jest lepszy z informatyki którą może będę studiował to dokładnie tak się poczułem
Odpisz
16 maja 2019, 11:29
I okazuje się, że wszyscy na jeja są geniuszami od urodzenia. Hmmm... Kto by się spodziewał ;s
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2019, 23:08
Teraz sie obsrałem że bede miał problemy ku*wa
Odpisz
15 maja 2019, 22:55
I came to laugh not to feel
Odpisz
15 maja 2019, 22:52
Oh shit... Mam dokładnie to.
Odpisz
15 maja 2019, 22:33
Dzięki za ostrzeżenie.
Odpisz
15 maja 2019, 22:06
Wsm to racja. Zwykle wbijam bąki zamiast się do czegoś solidnie pouczyć
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2019, 15:56
ja w dziecinstwie to bylem takim edgy gowniako lordem you know nienawidzilem przytulania & my little pony krytykowalem milosc kochalem antagonistow w filmach a teraz dekada pozniej po prostu bońciu jak ja bym pragnal kogos roztulic
Odpisz
8 maja 2019, 15:57
@Mysz_Komputerowa:
Odpisz
15 maja 2019, 21:15
@Slenderowiec2012: Ej no ale nadal ma standardy
Odpisz
8 maja 2019, 21:58
No to ja mam tak że kiedyś mi nic nie wychodziło i teraz i tak się zniechęcam bo nadal mi nic nie wychodzi
Odpisz
8 maja 2019, 20:16
U mnie nic takiego nie ma miejsca, nie zniechęcam się bo jestem w czymś słaby. Wykształciłem za to u siebie coś dużo gorszego.
PROKRASTYNACJA
Odpisz
8 maja 2019, 20:02
o ch*j
jeden z najprawdziwszych memów
Odpisz
8 maja 2019, 19:22
Tak.
Odpisz
8 maja 2019, 18:08
O ch*j
Właśnie tak mam
Odpisz