Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Crln_7

15 maja 2019, 22:17

Byłem wierny do końca Liverpoolowi, i wierzyłem w to że dadzą radę!

Avatar Donald_Trump

16 maja 2019, 00:23

@Crln_7: tak samo

Avatar xXkuba22Xx

15 maja 2019, 20:16

Czy tylko mi ich stroje kojarzą się z nimi?

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2019, 18:14

O co kaman bo ja nie w temacie meczy?

Avatar BilmoBlampkins

15 maja 2019, 18:22

Jesteś ślepy czy ślepy

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2019, 19:06

@BilmoBlampkins: Liverpool im dokopał, tyle wiem. Myślałem że znajdzie się tu jakiś mądry człowiek który dokładniej napisze o co chodzi. Niestety, jak widać nie ma tutaj żadnego (lol)

Avatar Grundig

15 maja 2019, 19:16

W półfinale Ligi Mistrzów Barcelona grała z Liverpoolem i już po pierwszym meczu, który Barcelona łatwo wygrała 3:0, praktycznie wszyscy byli pewni, że wejdzie do finału i że sprawa jest już przesądzona. Jednak w meczu rewanżowym Liverpool całkowicie zdominował grę i pokonał Barcelonę 4:0, ośmieszając ją i samemu wchodząc do finału, dzięki wynikowi 4:3 w dwumeczu.

Avatar OrtograficznyPies

15 maja 2019, 19:57

wygrali (barcelona) w pierwszym meczu 3-0 A w drugim przewalili 0-4

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2019, 20:40

@OrtograficznyPies: Dzięki ;)

Avatar marianosk8

15 maja 2019, 20:44

Przy 3:0 dla Barcelony łiverpool musiał strzelić 4 bramki u siebie nie tracąc żadnej co tez uczynił i to on zagra w finale ligi mistrzów z totenhamem a nie barcelona.Nawet bukmacherzy pisali,że Barcelona juz ma pewny finał i Liverpool postara sie godnie pożegnać z ligą mistrzow a tu taki surprice.

Avatar Desuv

15 maja 2019, 21:47

Przeje**li trzy bramkową zaliczkę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Grundig
Dodane przez: Grundig

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nieuczciwa ocena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie idź!

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka