Pani od plastyki powiedziała mi w twarz i przy całej klasie, że nie mam ani krzty talentu i wszystko co namaluje jest słabe. To było w czwartej klasie i cieszę się, że zmieniłam szkołę już wtedy
Moja znajoma, na którą kiedyś uwzięła się mocno jej pani od polskiego, bo miała duże zaległości z tego przedmiotu, która ciągle słyszała że nie powinna być w tak dobrej szkole i się do niczego nie nadaje, niedawno skończyła farmację i bardzo dobrze żyje za granicą, pracuje w swoim zawodzie, na wszystko ją stać, i robi kolejne studia, tym razem za granicą
Komentarze
Odśwież14 maja 2019, 15:19
Odpisz
14 maja 2019, 10:32
Moja nauczycielka wf-u: "Wy nic nie umiecie i nic nie wiecie."
Ma się za królową, a uczy przedmiotu, na który każdy ma wyje**ne
Odpisz
13 maja 2019, 23:06
Co ich niby powstrzymuje ?
Odpisz
13 maja 2019, 22:09
Pani od plastyki powiedziała mi w twarz i przy całej klasie, że nie mam ani krzty talentu i wszystko co namaluje jest słabe. To było w czwartej klasie i cieszę się, że zmieniłam szkołę już wtedy
Odpisz
13 maja 2019, 22:01
Moja nauczycielka od historii: jesteście nic nie warci i skończycie w kanałach
Odpisz
8 maja 2019, 19:53
Moi się nie hamują z niczym
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2019, 17:44
Moja znajoma, na którą kiedyś uwzięła się mocno jej pani od polskiego, bo miała duże zaległości z tego przedmiotu, która ciągle słyszała że nie powinna być w tak dobrej szkole i się do niczego nie nadaje, niedawno skończyła farmację i bardzo dobrze żyje za granicą, pracuje w swoim zawodzie, na wszystko ją stać, i robi kolejne studia, tym razem za granicą
Odpisz
8 maja 2019, 17:52
@Mimikkyu: brakuje żeby do tej nauczycielki zadzwoniła i jej to wytknęła
Odpisz
8 maja 2019, 17:39
moi tak mówią
Odpisz