Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
A, okej
Fergus
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2019, 21:28
na jakiejś wersji seed krzyniu jest kilkadziesiąt kratek od grzybowej wyspy i zaraz nad endportalem i wioską
Odpisz
8 maja 2019, 21:32
@Krzyniu: teraz pytanie na której wersji ?
Odpisz
8 maja 2019, 21:46
@Gerdeniarz: pozostanie to zagadką
Odpisz
8 maja 2019, 22:02
@Krzyniu: jak będę miał czas, przeszukam. A z którego roku seed? W sensie ile lat temu to odkryłeś? Zawęzi to poszukiwania.
Odpisz
8 maja 2019, 22:03
@Grzechoooo: na pewno przed 1,7,5 ale dokladnie pojęcia nie mam
Odpisz
8 maja 2019, 22:07
@Krzyniu: dziękuję za informację.
Odpisz
8 maja 2019, 22:09
@Grzechoooo: powodzenia w poszukiwaniach.
Odpisz
8 maja 2019, 23:11
@Gerdeniarz: dziękuję
Odpisz
8 maja 2019, 23:55
@Grzechoooo: powiadom jak znajdziesz
Odpisz
9 maja 2019, 00:14
@Saaaaasuke: oczywiście. Tylko używajcie przycisku powiadomień, bo inaczej będzie bałagan. A jak powiedziałem, że poszukam, to poszukam. To tak na przyszłość.
Odpisz
9 maja 2019, 08:08
@Grzechoooo: Użyłem przycisku powiadomień, nie ma za co.
Odpisz
9 maja 2019, 08:26
@Krzyniu: Na PlayStation 3, gdy wpiszemy w seedzie "Krzychu", "Mikołaj", "Darek" to pojawimy się w ogromnej wiosce
Odpisz
9 maja 2019, 08:44
@PanLimon: Szkoda, że na ps3 a nie na Pc
Odpisz
9 maja 2019, 08:51
@Gerdeniarz: Racja.
Odpisz
13 maja 2019, 14:46
@PanLimon: Fajnie by było jakby na PC, byłaby to użytyczniejsza informacja (jak dla mnie)
Odpisz
13 maja 2019, 15:14
@Krzyniu: czekam
Odpisz
13 maja 2019, 16:19
@PanLimon: Ufam ci na słowo idę to zrobić
Odpisz
13 maja 2019, 17:08
i nadal czekamy..
Odpisz
13 maja 2019, 18:04
@Niebieski_Chleb72: Na ps3 w minecratcie nie da się wpisać ł a więc nie potwierdzam i nie zaprzeczam
Odpisz
13 maja 2019, 21:08
@Grzechoooo: Hej, i jak Ci idzie szukanie?
Odpisz
13 maja 2019, 22:30
@Memiarzysta: w weekend sprawdzę. Chyba że coś mi wypadnie.
Odpisz
14 maja 2019, 06:15
@Grzechoooo: taktyczny przecinek obserwowania wątku bo kropki mi się skończyły >, <
Odpisz
14 maja 2019, 06:22
może chodzi o napisanie przez l
Odpisz
14 maja 2019, 06:32
@Superkometa: ¥
Odpisz
14 maja 2019, 09:42
@Grzechoooo: to czekamy do weekendu..
Odpisz
14 maja 2019, 12:45
@Niebieski_Chleb72: no to czekamy
Odpisz
16 maja 2019, 17:44
@sa_ludzie_i_taborety: i czekamy
Odpisz
16 maja 2019, 21:33
@polak922: może już się nie doczekamy
Odpisz
16 maja 2019, 22:15
@kijgjuhikk: a może jednak? Proszę mnie nie demotywować.
Odpisz
16 maja 2019, 23:09
@Grzechoooo: to czekam dalej
Odpisz
16 maja 2019, 23:10
@kijgjuhikk: słusznie
Odpisz
17 maja 2019, 04:00
@Grzechoooo: Nadal czekamy i kibicujemy.
Odpisz
18 maja 2019, 14:27
@Memiarzysta: Zaczynam poszukiwania
Odpisz
18 maja 2019, 14:34
@Grzechoooo: dopiero?...
Odpisz
18 maja 2019, 15:12
@kijgjuhikk: W końcu miałem robić to w weekend, jak będę miał czas.
Odpisz
18 maja 2019, 18:46
@Grzechoooo: Na razie musiałem przerwać z powodu lagów, ale na pewno nie jest to wersja 1.7 ani 1.6. Ponadto twierdze zawsze występują na tych samych koordynatach. W dodatku w kanionie.
Odpisz
18 maja 2019, 19:09
@Krzyniu: Też mógłbym poszukać fajne seedy.
Odpisz
18 maja 2019, 22:41
@PanLimon: mógłbyś
Odpisz
18 maja 2019, 22:42
@Grzechoooo: Szukajcie obaj.
Odpisz
19 maja 2019, 16:42
@Grzechoooo: Obawiam się, iż nie będę mógł tego dziś zrobić, bo Minecraft mi się scraschował.
Odpisz
19 maja 2019, 21:40
@Grzechoooo: raz się scraschował i nie możesz już.
Odpisz
19 maja 2019, 22:59
@kijgjuhikk: 3 razy, i to porządnie.
Odpisz
20 maja 2019, 14:35
@Grzechoooo: wow, 3 razy
Odpisz
20 maja 2019, 15:11
@kijgjuhikk: wiesz, nie mam aż tyle czasu, żeby cały czas włączać Minecrafta tylko po to, żeby znów musieć wyłączać i włączać ponownie komputer.
Odpisz
7 czerwca 2019, 06:59
@Grzechoooo: Ej ja tylko przypominam i życzę powodzenia o ile będzie ci się jeszcze chciało to robić.
Odpisz
7 czerwca 2019, 07:04
@Uncle_Benis: ja także
Odpisz
7 czerwca 2019, 07:29
@sa_ludzie_i_taborety: i ja!
Odpisz
7 czerwca 2019, 08:27
ja też
Odpisz
7 czerwca 2019, 08:32
@Grzechoooo: ...
Odpisz
7 czerwca 2019, 16:49
@Uncle_Benis: nadal tu jestem, może jutro kontynuuję prace.
Odpisz
5 lipca 2019, 19:36
@Grzechoooo: Czekamy
Odpisz
5 lipca 2019, 20:59
@StrusPedziwiatr: Obecnie przez 10 dni jestem poza domem bez komputera, więc niestety nie mogę kontynuować prac.
Odpisz
5 lipca 2019, 21:09
@Grzechoooo: Już to ku*wa nikogo nie interesuje.
Odpisz
5 lipca 2019, 21:16
@Memiarzysta: Struś Pędziwiatr sądzi inaczej.
Odpisz
5 lipca 2019, 21:50
@Grzechoooo: minął miesiąc, minie drugi, trzeci, a ty nawet nie zaczniesz.. Masz czerwona strzałkę za fatyge
Odpisz
8 lipca 2019, 18:37
@kijgjuhikk: spoko
Odpisz
8 lipca 2019, 18:49
@Grzechoooo: jako że się przypomniałes to masz 3 następne
Odpisz
8 lipca 2019, 19:42
@kijgjuhikk: Poza tym zacząłem, warto najpierw przeczytać konwersację, dopiero potem komentować.
Odpisz
8 lipca 2019, 19:51
@Grzechoooo: ja ro sprawdzę w je**ne 30 minut, ale jutro. (Przypomnijcie się)
Odpisz
8 lipca 2019, 22:57
@Grzechoooo: byłem tu od początku
Odpisz
9 lipca 2019, 00:55
@kijgjuhikk: ja też *pjona*
Odpisz
9 lipca 2019, 01:25
@MEGR1M: *przybija*
Odpisz
9 lipca 2019, 12:19
@adriano0510: przypominam
Odpisz
9 lipca 2019, 12:20
@sa_ludzie_i_taborety: Spi***alam z tego wątku
Odpisz
9 lipca 2019, 12:40
@Big_Chungus: k
Odpisz
9 lipca 2019, 12:45
@sa_ludzie_i_taborety: bońć mom dziewczynom pls
Odpisz
9 lipca 2019, 12:48
@Tymek590: co
Odpisz
9 lipca 2019, 12:50
@kijgjuhikk: nie do cb lol
Odpisz
9 lipca 2019, 12:53
@Tymek590: lol
Odpisz
9 lipca 2019, 13:11
@Tymek590: kk
Odpisz
9 lipca 2019, 13:11
@Tymek590: kocham cie
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2019, 13:12
@sa_ludzie_i_taborety: dzieki <3 uwu
ja cb tez
Odpisz
9 lipca 2019, 13:12
@Tymek590: <3<3 milosc
Odpisz
11 lipca 2019, 14:44
@sa_ludzie_i_taborety: jak miło
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2020, 16:39
@adriano0510: sprawdziłeś?
Odpisz
15 marca 2020, 22:30
@tobiaszg21: Nikogo to już nie obchodzi, nie czytałeś konwersacji? Jak chcesz, to sam sprawdź.
Odpisz
15 marca 2020, 22:33
@Grzechoooo: mnie to obchodzi nie lubisz mnie już? :((((
Odpisz
15 marca 2020, 23:40
Lubię :)))))
Po prostu po reakcji reszty użytkowników straciłem motywację.
Odpisz
16 marca 2020, 08:28
@Grzechoooo: ok :)))
Odpisz
12 marca 2021, 07:35
da się
Odpisz
13 maja 2019, 21:23
Actually, you used to be seed
Odpisz