Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Dobrze czasem się oderwać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2019, 23:09
Jak dostać się na główną
krok 1: dodaj coś związane z wykopem
krok 2: Już
Odpisz
9 maja 2019, 22:40
Jakie były największe głupoty jakie napisaliście na kartkówce/sprawdzianie bo ja raz pomyliłem graniastosłup z ostrosłupem
Odpisz
9 maja 2019, 22:54
@drzefko: Dostanie 1 z kropką z biologii bo dosłownie nic nie napisałem na kartce, innych glupich sytuacji nie pamiętam
Odpisz
10 maja 2019, 00:06
@drzefko: jebłem się w mnożeniu 5 x 5
Odpisz
10 maja 2019, 00:24
@dawcaAiDS: 55, co w tym trudnego
Odpisz
10 maja 2019, 00:36
54*
Odpisz
13 maja 2019, 16:11
@drzefko: Świetna próba nauczycielu.....
Nie przyznam się do niczego, nawet do tego, że potrafiłem się pomylić przy 2+4....
Odpisz
13 maja 2019, 16:11
@dawcaAiDS: Miałem to samo, ale z 2x3.
Odpisz
13 maja 2019, 16:25
@CumCumber: Napisałem 2×1=1 i przez to nie dostałem 6 tylko 5
Odpisz
13 maja 2019, 17:03
@drzefko: podstawowka klasy 1-3. Lekcja o rozmnażaniu i kartkowka. Pytanie: dlaczego do komórki jajowej dociera tylko jeden plemnik? Mniej wiecej moja odpowiedz: rzadko zdarza się żeby chociaż jeden plemnik dotarl do komórki jajowej, ponieważ najczęściej wszystkie obumieraja po drodze. Dlatego ciąże są takie rzadkie, a tym bardziej blizniacze
Do teraz się za to wstydze
Odpisz
13 maja 2019, 17:11
@drzefko: na kartkówce z niemieckiego wszędzie pisałam "da" zamiast "ja"
sowiet we mnie silny
Odpisz
13 maja 2019, 17:24
@drzefko: 5^2=10
Odpisz
13 maja 2019, 17:26
@Desuv: To jest klasyk, nie tak bardzo cringe
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2019, 17:28
no możliwe
No jeszcze wyszła mi prosta na minusie
Odpisz
13 maja 2019, 17:38
@drzefko: Pomyliłem się przy działaniu 25+17 (napisałem 32) i przez to nie dostałem 6 tylko 5
Odpisz
13 maja 2019, 17:43
@drzefko: dzisiaj przy tablicy 19*5=56, 3 technikum
Odpisz
13 maja 2019, 17:46
@Zakapturzony13579: Cóż, gdy dosłownie nic nie wiesz.
Odpisz
13 maja 2019, 18:54
@drzefko: w tym roku na geografii (1 klasa technikum) miałam sprawdzian z... Czegoś tam xD ale chyba to były usługi albo przemysł,, mniejsza. Jedno zadanie było by napisać jakie zwierzę co daje i do czego jest wykorzystywane, były punkty A, B, C
Trzeba było zaznaczyć
Czytam te odpowiedzi i tak sobie myślę
Weee łatwiejszego zadania nie było?
No i robię
*2 tygodnie później*
Pani oddaje sprawdziany
Patrzę na swój
Spoczko 3
Sprawdzam zadania
I TO NAJŁATWIEJSZE ZROBIŁAM ŹLE
JAK!?
Patrzę i co?
Zaznaczyłam że krowa daje futro
Króliki jajka i pierze
Kura jest siłą zaprzęgową
A wielbłąd daje mleko ;_;
5 punktów poszło się je**ć
Odpisz
19 maja 2019, 11:57
@drzefko: w zadaniu w którym trzeba było policzyć ilość ludzi wyszedł mi jakiś ułamek
Odpisz
19 maja 2019, 12:40
klasyk
Odpisz
19 maja 2019, 13:24
@drzefko: w piątek na sprawdzianie wyszło mi pole na minusie
Odpisz
19 maja 2019, 14:19
@Desuv: odkrywasz nowe wymiary pól
Odpisz
19 maja 2019, 15:39
@drzefko: tak
Odpisz
14 maja 2019, 12:58
Bo to było zadanie z matematyki kwantowej!
Odpisz
9 maja 2019, 22:38
Co to była za figura, jakie było zadanie itd.?
Odpisz
13 maja 2019, 20:57
@InfiniteTheJackal: obstawiam że chodzi o ostatnie zadanie z rozszerzonej matury 2019, gdzie trzeba było wyznaczyć najmniejszą objętość prostopadłościanu jakiegoś chyba.
Odpisz
13 maja 2019, 21:03
@InfiniteTheJackal: "Rozważamy wszystkie graniastosłupy prawidłowe trójkątne o objętości V = 2. Wyznacz długości krawędzi tego z rozważanych graniastosłupów, którego pole powierzchni całkowitej jest najmniejsze. Oblicz to najmniejsze pole."
Odpisz
13 maja 2019, 23:10
@Noxen: Wydaje mi się że to zdjęcie pamięta 2018 ale głowy sobie nie dam uciąć.
Odpisz
13 maja 2019, 16:39
Zgaduję, że zadaniem było obliczenie objętości figury umiejscowionej w trzeciej ćwiartce układu współrzędnych
Odpisz
13 maja 2019, 20:29
@sucharek1203: tak, nie ma to jak objętość na płaszczyźnie xD
Odpisz
13 maja 2019, 19:39
Zaawansowana matma widze
Odpisz
13 maja 2019, 17:42
czarna dziura?
Odpisz
13 maja 2019, 17:37
Odpisz
13 maja 2019, 16:07
Jeśli obliczymy objętość jakiejś dzi(e)wki, a potem odejmiemy jej pojemność, to może wyjść liczba ujemna....
Odpisz
9 maja 2019, 22:58
Ciekawe jakby działała taka minusowa objętość
Odpisz
9 maja 2019, 23:04
@Kto_Inny: No otóż wtedy jest taki łamacz fizyki że Einstein, Newton i Hawking przychodzą ci wpie**olić a potem bóg jeszcze bardziej się oddala od ludzkości
Odpisz
9 maja 2019, 22:39
Niektórzy tylko cofają się w rozwoju...
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2019, 22:28
keidy тwuj ostrosup wklensł
Odpisz
9 maja 2019, 22:26
xdddddddddddd
Odpisz
13 maja 2019, 16:09
XDDDDDDDDD
Odpisz
13 maja 2019, 17:44
Xd
Odpisz