Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To będzie bolało
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Rel
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2013, 12:48
Jak otworzyłem okno na noc. Z rana wstałem patrze a na dywanie jakiś ptasznik, jak mama weszła do pokoju wpuściła kota który na szczęście go zjadł ... Dlatego warto mieć kota.
Odpisz
7 kwietnia 2014, 13:16
@jeja767: Albo psa psy też zjadają pająki
Odpisz
21 lipca 2013, 18:17
było chyba z rok temu :D
Odpisz
19 lipca 2013, 20:41
Hłe hłe. Na szczęście mam siatkę przeciw owadową na oknie.
Odpisz
19 lipca 2013, 16:07
WTF?
Odpisz
19 lipca 2013, 16:27
WTF na twój komentarz
Odpisz
19 lipca 2013, 16:45
@sarnasarna: GTFO
Odpisz
19 lipca 2013, 16:58
@jacek1s: ***
Odpisz
19 lipca 2013, 17:13
@sarnasarna: ja cie tez :***
Odpisz
19 lipca 2013, 18:19
@jacek1s: Aj laf ju
Odpisz
19 lipca 2013, 18:20
@sarnasarna: ju too :3
Odpisz
19 lipca 2013, 18:21
@jacek1s: Przenieśmy to na priva bo będzie ban.
Odpisz
20 lipca 2013, 15:15
ty serio taka niekumata ?
Odpisz