A czy murarz buduje mury za darmo?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Ikony
Lekko nie będzie
Należy się za piękne oczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2019, 15:34
Ciekawe czy jejowi artyści mieli taką sytuacje
Nie no, wiem że mieli, pochwalcie się
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2019, 16:12
@Palauball: jakas dziewczynka poprosiła mnie żebym narysowała dziewczynę w bluzie adidasa, jej chłopaka typowego sebe i jeszcze jej zwierzęta (psa, kota i chomika)
Odpisz
11 maja 2019, 16:35
@Palauball: na każdej plastyce przychodziło do mojej ławki conajmniej 10 osób i kazało, nawet nie prosili, rysować im jakieś elementy w rysunkach. Oczywiście nie robiłam tego, bo były to głównie osoby, ktore na korytarzu mnie wyzywały
Odpisz
11 maja 2019, 17:38
@Palauball: na discordzie. Cały czas. I koleżanki siostry.
Odpisz
12 maja 2019, 00:02
@Palauball: A mnie nikt nie lubi i mnie nikt nie pyta :^)
Odpisz
20 maja 2019, 12:42
a ja nie umiem rysować więc mnie nikt nie pyta ;w;
Odpisz
20 maja 2019, 15:23
@Palauball: albo ktoś ooo rysujesz narysuj mi coś takiego całkiem za darmo
Odpisz
20 maja 2019, 15:53
@Palauball: Nie, na szczęście
Odpisz
20 maja 2019, 23:22
@Palauball: Mnie poprosiła jalas dziewczyna o narysowanie 5 dziewczyn dopiero po tym jak wbiłam sobie długopos w ręke i musiałam cały czas trzymać chusteczke
Odpisz
21 maja 2019, 21:10
@Palauball: dwóch bananów z równoległej po dowiedzeniu się że dysponuję aerografem poprosiło mnie bym pomalował ich futerały na airpody. Normalnie kontakt fajny dzieciak i ja nie istnieje ale to było zdarzenie win-win bo oni mieli szacun na dzielni za unikatowe airpody a ja za całą tą kasę dokupiłem se farb i innych przydatnych dupereli do warsztatu ;P
Odpisz
26 maja 2019, 20:17
Ja cię lubię ^^
Odpisz
26 maja 2019, 21:44
@Smuteczek: uwu <3
Odpisz
26 maja 2019, 22:19
Choć i tak cię nie znam
Odpisz
27 maja 2019, 06:59
@Smuteczek: No właśnie... Ale wciąż uwu <3
Odpisz
27 maja 2019, 07:54
^^
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2019, 17:52
Mi zawsze kiedy proszę koleżankę o rysunek, to daję jej 2-3 czekolady wzamian za narysowanie
Odpisz
21 maja 2019, 10:13
@Kasandra20: Ja tak robiłam jak rysowałam pracę na plastykę przyjaciołom. Skoczyło się na tym, że miałam ich 10
Odpisz
20 maja 2019, 21:37
,, A może jeszcze frytki do tego?"
Odpisz
20 maja 2019, 14:22
Dlatego się nie chwali.
Odpisz
20 maja 2019, 20:06
@erykhim44: ja miałam taką sytuację nie jeden raz i szczerze mówiąc się nigdy nie chwaliłam.
Odpisz
20 maja 2019, 16:54
To jest chyba o Olku???
Odpisz
20 maja 2019, 17:39
@BoxExpert: każdym artyście tak szczerze
Odpisz
20 maja 2019, 14:25
okurde.mp3
to mi przypomina jedną dziewczynę z mojej klasy
jak mnie się zapytała czy ją narysuję a ja odmówiłam to miala do mnie pretensje
Odpisz
20 maja 2019, 16:24
@Lisielek_Kisielek: I już nie zamoczysz
Odpisz
20 maja 2019, 16:20
Najgorzej jak rysujesz sobie spokojnie i ktos wyrywa ci szkicownik cały i przegląda, albo szturcha ci rękę przy linearcie. Już nie jednemu przyłożyłam w łeb za takie rzeczy
Odpisz
20 maja 2019, 13:47
Wszyscy: O, rysujesz? Narysujesz mnie, mojego psa i moją rodzinę za darmo???
Artyści: No jeja.pl
Odpisz
11 maja 2019, 15:24
Koleżanka do mnie jak zobaczyła że na lekcji se rysuje: jak narysujesz mnie, konia i coś tam jeszcze, to będę szczęśliwa.
Ja, żeby nie być nie miła powiedziałam, no ok
Nigdy tego nie narysuje, choć ona tego nie wie
Odpisz
11 maja 2019, 15:25
@Kosa_W_Nosa: xD
Odpisz
11 maja 2019, 15:33
@Kosa_W_Nosa: też tak robię
Odpisz
11 maja 2019, 15:57
@Kosa_W_Nosa: ale z ciebie potwór
Odpisz
11 maja 2019, 16:22
@Kacprrr: I AM MONSTER
Odpisz
20 maja 2019, 13:18
@Kosa_W_Nosa: mi raz 4 typów prosiło żebym im napisał emaila na angielski, ja się zgodziłem
były 4 jedynki w klasie, reszta conajmniej czwórki
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2019, 12:21
Najgorzej jest w szkole jak rysujesz na przerwie i podchodzi widownia
"kogo rysujesz?" "narysuj mnie" "daj mi ten rysunek" "mogę sobie przejrzeć twój szkicownik?"
a ciebie szlag trafia bo chcesz rysować swoją OC w spokoju
i jeszcze jak mówisz że nie, nie dasz im swoich rysunków, nie narysujesz ich ani nie pozwolisz im przejrzeć szkicownika to nie odchodzą, tylko stoją przy tobie i patrzą ci na ręce
Odpisz
11 maja 2019, 15:23
Narysujesz mojego bąbelka?
Odpisz
11 maja 2019, 16:19
@PanDyrektor: A potem stwierdzi że rysować takiego bombelka to sama przyjemność i hajs się nie należy
Odpisz
11 maja 2019, 16:22
@InfiniteTheJackal: Karyna wstawaj zesrałaś się
Odpisz
11 maja 2019, 15:24
narysujesz mi gay vore shitting vomiting furry fetish porno
Odpisz
11 maja 2019, 15:31
@Mysz_Komputerowa: mmmm vore
Odpisz
11 maja 2019, 15:33
@Tymek590:
Odpisz
11 maja 2019, 15:43
@Mysz_Komputerowa: *nut*
Odpisz
11 maja 2019, 15:26
Jedynie ci co rysują karykatury mają fajno bo jak chcą to mogą narysować na odpierdziel w 5-10 min i powiedzieć że taki styl
Odpisz