Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Revan_PL

12 maja, 02:41

Jakakolwiek ideologia skrajnie lewicowa: *istnieje*
Prawacy: Wait, that's komunizm

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (34)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (34)
Avatar Divad

24 maja, 02:31

@Anarchist667: Anarchizm to nie subkultura. Poza tym, nie wiem jak ktoś kto nigdy nie widział tego na własne oczy, nigdy tam nie był ani nic nie wiem, wypowiada się jak wręcz sam ustanawiał naturę tych marszy.

Avatar Anarchist667

24 maja, 07:28

@Divad: ?punk to jest subkultura, która w założeniach ma anarchizm tzn.każdy punk jest anarchistą nie każdy anarchista jest punkiem

Avatar Yasu_Tori

12 maja, 07:18

U mnie w książce od wosu było o faszyźmie I za przykład był podany nacjonalizm xDD. Jeszcze ktoś powie "no może chodziło o wywyższanie jednej nacji" otóż nie, była podana definicja normalnego nacjonalizmu o nazwie "dobro państwa nad dobro jednostki" no zajebisty faszyzm ku*wa.

Avatar Divad

21 maja, 18:25

@Yasu_Tori: Dla większości to wszystko jedno...

Avatar Yasu_Tori

21 maja, 18:46

@Divad: zapytałam się Pani o co chodzi I czemu tam jest taki bełkot A pani tak się popatrzyła..na mnie...na książkę...przeżyła mentalną śmierć I odparła..No bo....w książce tak pisze to to jest prawda. Legit no scam

Avatar Divad

21 maja, 20:25

@Yasu_Tori: aha bo książki nie mogą się mylić xd

Avatar DzikiDzikers

20 maja, 21:44

A ja mam po prostu lewicę, prawicę i całą politykę gdzieś :)

Avatar Anarchist667

12 maja, 11:09

Nie jestem za lewicą, nie jestem za prawicą, nie zgadzam się z żadną partią. Jeśli chodzi o marsze, czy demonstrancje, to te nacjonalistyczne wiadomo że po części przyjdą normalni ludzie ale jest ta druga część, w ktorej ciekawi mnie taka jedna rzecz, a mianowicie kiedy na marsz/demonstracje przyjdą niedorozwoje faszystowskie to czemu reszta po prostu się od nich nie odłączy- wystarczy z takimi hasłami nie będziemy manifestować i zamiast hejtu ze strony lewicy macie jeszcze pochwały, marsz ma dobrą opinię itd. Tylko po co co roku nacjonaliści chodzą ramie w ramie z tymi debilami? Widocznie się z nimi zgadzają. Jeśli już schodzimy w drugą stronę- marsze równości/antifa to często sierp i młot to jest prowokacja, coś w stylu zemsty- kiedy marsze nacjonalistyczne przechodziły, były ochraniane dużą liczbą policji, a antifa rozganiana, na marszu równości też jest policja tylko tym razem po drugiej stronie, widok sierpa i młota jest drażniący dla nacjonalistów ale wiedzą że nie mogą nic z tym zrobić bo nie przebiją się przez policję. Tak to mniej więcej wygląda ale dochodzi do tego kilka innych rzeczy o których nie wspomniałem.

Avatar rumcajschr

12 maja, 10:38

Lewacy-obraźliwie lewica
Prawacy-obraźliwie prawica

Avatar Darkord

12 maja, 08:59

Ja tam uważam skrajne ideologie za ch*jowe, więc, i skrajna prawica, i skrajna lewica nie jest dobra

Avatar preriokur

12 maja, 08:42

Są lewicowcy, którzy wyżywają od faszyzmu skrajnie lewicowy nazizm.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Divad

21 maja, 18:25

@Amaday: No rzeczywiście, jeżeli pozbywasz się koalicji to to już nie jest socjalizm? xD socjalista nie może zabijać socjalistów? Przecież cała gospodarka była w ręku Hitlera. Do każdej fabryki był wyznaczony urzędnik z partii który miał kontrolować co i ile jest wytwarzane. Taki jeden przykład z brzegu. Jeżeli twierdzisz, że socjalizm mieli tylko w nazwie to może warto coś poczytać o tamtym okresie?

Avatar Ameron

21 maja, 19:00

@Amaday: "Włoska Republika Socjalna" to nazwa państwa faszystowskiego. Jak sama nazwa wskazuje jest tu socjalizm, który jest nieodłącznym elementem faszyzmu.

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena