Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Cel namierzony
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zdeklasowani znowu
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2019, 14:43
Avatar nie był takim dobrym filmem.
Jak on zdobył ten rekord?
Odpisz
13 maja 2019, 14:58
@Kto_Inny: efekty specjalne
Odpisz
13 maja 2019, 15:01
@Kto_Inny: ludzie szli na niego po kilka razy, żeby popatrzeć na różne efekty.
Odpisz
21 maja 2019, 16:03
@Kto_Inny: A w jaki sposób End Game zdobył taki wynik?
Odpisz
21 maja 2019, 16:06
@NwordPass: Bo jest zajebisty?
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2019, 16:08
@Kto_Inny: był bardzo długo wyświetlany w kinach ( 238 dni jakby ktoś chciał wiedzieć )
Odpisz
21 maja 2019, 16:08
@NwordPass: bo to jest podsumowanie 10 lat MCU.
Odpisz
21 maja 2019, 16:09
@Kto_Inny: Twoja matka też nie była dobra.... Avatar to super film, ale takie dzieciaki jak wy tego nie docenią. Endgame był dla mnie gorszy od Infiniti war i zupełnie nie wiem jak zdobył taką oglądalność
Odpisz
21 maja 2019, 16:12
@ruzwelt1: avatar to crap
Odpisz
21 maja 2019, 16:13
@WebsTer230: popatrz się w lustrze
Odpisz
21 maja 2019, 16:15
@ruzwelt1: >kłótnia z trollem
Odpisz
21 maja 2019, 16:16
@Ajgorak: Jakiś argument? Ja mogę tak samo odpowiedzieć na pytanie dlaczego Avatar zdobył ten rekord.
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2019, 16:19
@WebsTer230: >Uważaj Avengers: End Game za dobry film
>Pisz, że avatar to "crap"
xD
Odpisz
21 maja 2019, 16:20
@Grzechoooo: Z tym się mogę zgodzić.
Odpisz
21 maja 2019, 16:33
@NwordPass: no to wyjaw mi ten sekret co dobrego ma ten film oprocz efektów. Obejrzałem go z jakieś 3 razy i raz dotrwalem do końca zapominając większość rzeczy tydzień później
Odpisz
21 maja 2019, 16:34
@WebsTer230: Avatar był prekursorem cgi. star wars'y były pierwszym filmem który go użył na taką skalę, ale w avatarze cały świat jest z cgi a efekty są wyku*wiście zrobione
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2019, 16:38
@WebsTer230: A gdzie napisałem, że ja uważam Avatar za dobry film poza efektami specjalnymi i muzyką? Ty napisałeś, że Ci się podoba Endgame, a Avatar uważasz za gówno. Więc ja zadam tobię pytanie, które mi zadałeś. Co tobie się podobało w Endgame oprócz efektów specjalnych, muzyki i uniwersum?
Odpisz
21 maja 2019, 17:21
@NwordPass: Chyba wszyscy zapominamy o najlepszym filmie wszechczasów.
Odpisz
21 maja 2019, 17:27
@Kto_Inny: Na swoje czasy był imponującym filmem z rozbudowanym światem i artystycznie piękny. Są zwyczajnie takie filmy co sprawiają, że możesz obejrzeć pierwsze 5 minut z tysiąc razy i są takie filmy co zwyczajnie trafiły na dobry moment.
Odpisz
21 maja 2019, 17:48
@ruzwelt1: Endgame to dobry film ale przyznam ci racje,że infinity war było lepsze wręcz epickie.Avatar mi się podobał.efekty super,sam swiat pandory też nieżle wykreowany,mimo iż naprawde kojarzy sie z historią pokachontas to fajnie było ją obejrzec we współczesności.
Odpisz
21 maja 2019, 19:51
@NwordPass: Produkcja avatara:
e ty wojtek we je**ij przerosniete smerfy
o chooj dobry pomysł
Odpisz
21 maja 2019, 20:15
@Lolum: Produkcja Endgame :
ee zgineły nam postacie co tera michał?
no jak to co XD to co w kazdym utworze w takiej sytuacji
o chooj ale ty to masz łeb paweł xD
a jak to zrobimy?
XD po 5 latach niemocy jeden z hirołsuw przez przypadek odkryje jak latac w czasie xDD
nic dziwnego ze ty tu jestes szefem produkcji pawel XD
Odpisz
21 maja 2019, 20:21
@NwordPass: ale gdzie ja napisałem że uważam że end game to dobry film? Czy ty mi usiłujesz wcisnac do mordy nie moje słowa?
Odpisz
21 maja 2019, 21:45
@Kto_Inny: Avatar był puszczany praktycznie tylko w 3d które było droższe od normalnego pokazu
Odpisz
21 maja 2019, 22:14
@EpicArcher: dziwne, obejrzałem w 2D.
Odpisz
25 maja 2019, 09:34
@Grzechoooo: ale mnostwo pokazów było w 3d czego nie rozumiesz
Odpisz
25 maja 2019, 12:27
@EpicArcher: Dobra, źle przeczytałem. Myślałem, że mówisz o Endgame, a w takim przypadku pokazów 2D było chyba więcej. Przynajmniej u mnie.
Odpisz
21 maja 2019, 22:21
Jeszcze będzie detektyw Pikachu
Odpisz
21 maja 2019, 21:48
Ou yeA
Odpisz
21 maja 2019, 19:51
Go enddgame XD!!!
Odpisz
21 maja 2019, 16:09
na pewno gta 6 przebije te filmy jako gra
Odpisz
21 maja 2019, 17:16
@Lolum: Jeżeli gta 6 ma być faktycznie lepsze i bardziej rozbidowane od gta v to jak dla mnie rockstar zasługuje na każde pieniądze
Odpisz
21 maja 2019, 17:17
jak widzisz przy ikonie sie bardzo postarali
Odpisz
21 maja 2019, 17:37
@Lolum: już GTA V zarobiło więcej niż te filmy, coś ponad 5 mld
Odpisz
21 maja 2019, 17:42
Dobra NoobMaster, tu Władca Piorunów
Odpisz
21 maja 2019, 17:53
@Big_Chungus: Oh shit
Odpisz
21 maja 2019, 17:25
Szkoda, że Stan Lee nie mógł doczekać takiego sukcesu
Odpisz
21 maja 2019, 16:45
Titanic zatonął, teraz Avatar spadnie z drzewa
Odpisz
21 maja 2019, 16:31
Ja nie wiem jak takie gówno dało radę
Odpisz
21 maja 2019, 16:15
*Już dogonili
Odpisz
21 maja 2019, 16:09
Coś ch*jowa ta pogoda w Białymstoku.
Odpisz
13 maja 2019, 14:17
Już z tydzień temu pobił Titanica
Odpisz