Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

8 lipca 2020, 10:53

Gdyby nie porównanie z Miodowymi latami, to bym dał w górę, a tak w dół.

Avatar Johnny_English

13 maja 2019, 19:14

Czy znajdzie się ktoś kto mi streści 8 sezon gry o tron?

Avatar Smuteczek

20 maja 2019, 09:00

@Johnny_English: Dwa pierwsze odcinki to gadanina.
Królowa nie wysyła armii do walki z nieumarłymi, przez co władczyny smoków - Daenerys używa swoich smoków, armii nieskalanych oraz dothraków do walki z nieumarłymi. Pomaga jej w tym cała północ oraz dzicy.
Potem Jon Snow okazuje się być bratankiem Daenerys (r*chali się) i przez to zaczyna się sypać nastrój Daenerys, co będzie skutkować spaleniem całego miasta.
Zginie sporo głównych postaci w idiotycznych momentach, zwłaszcza Nocny Król, który wygrywając już bitwę, zostaje tak z dupy zabity przez Aryę.

Jak chcesz oglądać Grę o Tron to tak do 6 sezonu. Potem niewarto.

Avatar Johnny_English

20 maja 2019, 16:46

@Smuteczek: Dziękuję bardzo

Avatar Smuteczek

20 maja 2019, 19:25

@Johnny_English: To taki trochę chaotyczny opis, ale mniej więcej się zgadza.

Avatar jacekpoz

13 maja 2019, 19:16

Japie**ole kolega mi dziś w klasie pokazał z podpisem "Jaki to serial?" a on powiedział, że Fortnite no japie**ole

Avatar ruzwelt1

20 maja 2019, 09:19

@jacekpoz: fajny kolega

Avatar jacekpoz

20 maja 2019, 09:53

@ruzwelt1: najgorszy

Avatar ruzwelt1

20 maja 2019, 09:17

a nie kiepscy ?

Avatar Legolas9988

20 maja 2019, 09:10

Za co jest ch*jowa Gra o Tron? Ja znacznie bardziej wolę ją od Miodowych Lat.

Avatar Kondii

20 maja 2019, 09:50

@Legolas9988: mistrz pojmowania

Avatar Legolas9988

20 maja 2019, 10:06

Avatar bandit_the_drug_lord

13 maja 2019, 19:29

jestem zalamana tym co oni zrobili temu serialowi...

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2019, 20:16

@bandit_the_drug_lord: Spoko, Martin potwierdził że Książka będzie się inaczej prezentowała np. Jon Snow się nie wskrzesi

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2019, 19:10

było

Avatar Ambassador

13 maja 2019, 19:58

dowód daj

Avatar lulul

13 maja 2019, 18:57

Nie zgadzam się, dla mnie Całkiem nowe lata miodowe to gunwo też

Avatar stefus

13 maja 2019, 18:59

@lulul: całkiem nowe lata miodowe =/= oryginalne miodowe lata

Avatar lulul

Edytowano - 13 maja 2019, 19:02

@stefus: racja, to był inny serial

Avatar CzeresniakPl

13 maja 2019, 19:37

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2019, 19:31

Gra o tron jest ch*jowa elo

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

13 maja 2019, 19:29

Miodowe Lata >>> Gra o Tron

Avatar stefus

13 maja 2019, 18:45

czy sezony 7,8 są słabe bo nie są ekranizacją książki?

Avatar Ambassador

Edytowano - 13 maja 2019, 18:47

@stefus: Nie. Do 7 i 8 sezony skończyły się książki do ekranizacji, dlatego musieli sami coś wymyślić, i wymyślili gówno

Avatar
Legutko

13 maja 2019, 18:48

@stefus: 7. mi się podobał, ósmy sezon miał tylko 2 ch*jowe odcinki (szkoda że dwa najważniejsze bo bitwa o Winterfell i bitwa o Królewską Przystań)

Avatar stefus

13 maja 2019, 18:48

@Ambassador: o to mi chodziło właśnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Ambassador
Dodane przez: Ambassador

Nigdy na to nie wpadną

Ostry ten sędzia

Jeszcze jak

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To by wystarczyło

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka