Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2020, 11:41
pozdro z 2020
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:15
@Hejter_: pozdro
Odpisz
17 kwietnia 2020, 18:13
@br120907: Pozdro
Odpisz
14 maja 2019, 15:13
źródło
Odpisz
22 maja 2019, 23:50
@Ambassador: nie dziękuj
Odpisz
22 maja 2019, 23:53
@MsCrazyAlex:
Odpisz
23 maja 2019, 00:00
@Ambassador: znam gorsze żarty
Odpisz
24 maja 2019, 11:48
@Ambassador: wygoogluj "zmarli bo zjedzeniu mięsa świstaka" od razu wyskoczy ci kilka artykułów na ten temat
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2019, 20:21
Nie zdziwię się jeśli będzie to spowodowane przez dużą liczbę antyszczepionkowców
Edit:Dobra przeczytałem w Internecie że ci rosjanie spożyli mięso świstaka, więc to raczej nie przez antyszczepionkowców.
Odpisz
23 maja 2019, 10:04
@natanpl: debile no debile
Odpisz
23 maja 2019, 08:34
Grenlandia będzie ostatnia
Odpisz
22 maja 2019, 20:34
Zielony to obszary wolne od Dżumy
Odpisz
22 maja 2019, 20:38
@Danakel: polska se magiczna bariere walnela
Odpisz
22 maja 2019, 20:52
@Danakel: Słyszałem teorię, że na terenie Rzeczpospolitej nie było epidemii, bo mieliśmy sporo żydów, a oni utrzymywali dużą higienę, podobnie jak Polacy. Po prostu się myliśmy :). A w Mediolanie stosowano bardzo rygorystyczną kwarantanne i palono dobytki zmarłych na dżumę...
Odpisz
22 maja 2019, 21:13
@xXkuba22Xx: mi facetek mówił że Polska po prostu była wieśniackim krajem i gęstość zaludnienia była mała przez co choroba nie miała jak się rozprzestrzeniać.
Odpisz
22 maja 2019, 21:29
@M_ateo_1: najpewniej oba czynniki mogły na to wpłynąć
Odpisz
22 maja 2019, 23:11
@xXkuba22Xx: Bardziej coś w stylu:
Są duże odległości i mała gęstość zaludnienia a w jakiś miastach czy innych miejscach gdzie zaludnienia było wyższe ludzie trzymali higienę
Odpisz
22 maja 2019, 22:05
Ah shit, here we go again
Odpisz
14 maja 2019, 15:34
It is time
Odpisz
14 maja 2019, 15:56
@nirqm: jak nazywa sie ta maska?
Odpisz
14 maja 2019, 16:07
@lolkowski: nie wystarczy wpisać doktor dżuma maska? Na aliexpress jest wszystko
Odpisz
14 maja 2019, 16:39
@doreq: szukałem i nie mogłem znaleść, dziękuje
Odpisz
22 maja 2019, 20:07
@doreq: plag doktor mask
Odpisz
22 maja 2019, 22:01
@nirqm: Czarna Śmierć nadciąga
Odpisz
22 maja 2019, 22:01
*wypuszcza scp 049*
Odpisz
22 maja 2019, 20:57
Madagaskar zamyka porty
Odpisz
22 maja 2019, 20:49
Plague Inc. nyBBas: oh boy i was prepared for this entire life
Odpisz
22 maja 2019, 20:29
Ktoś grający w plague inc. Postanowił zagrać pałeczką dżumy.
Odpisz
14 maja 2019, 15:23
Odpisz
14 maja 2019, 15:17
Odpisz
14 maja 2019, 15:15
O chooj zaklepuję bilet na Grenlandię
Odpisz
14 maja 2019, 15:14
Ale chyba jest już lekarstwo?
Odpisz
14 maja 2019, 15:55
śmierć wszystkich zarażonych była lekarstwem
Odpisz
22 maja 2019, 20:30
jest mnóstwo antybiotyków i szczepionka
Odpisz