memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 listopada 2016, 16:35
mam to czasami
Odpisz
20 lipca 2013, 00:10
Miałem dziś to samo... teraz od starszych wielki hejt leci.
19 lipca 2013, 18:56
A ja mam lepszy sposób - planuję nic nie robić. A wszystko co zrobię traktuje że ponadprogramowy dobry uczynek xD
18 lipca 2013, 23:28
"co masz zrobić jutro zrób pojutrze.W ten sposób masz dwa dni wolnego" :)
18 lipca 2013, 20:31
A medja milczom ;_;
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 listopada 2016, 16:35
mam to czasami
Odpisz
20 lipca 2013, 00:10
Miałem dziś to samo... teraz od starszych wielki hejt leci.
Odpisz
19 lipca 2013, 18:56
A ja mam lepszy sposób - planuję nic nie robić. A wszystko co zrobię traktuje że ponadprogramowy dobry uczynek xD
Odpisz
18 lipca 2013, 23:28
"co masz zrobić jutro zrób pojutrze.W ten sposób masz dwa dni wolnego" :)
Odpisz
18 lipca 2013, 20:31
A medja milczom ;_;
Odpisz