Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Koteczek_21

15 maja 2019, 22:31

Najstraszniejsze Cave10 (rozstrojone skrzypce)

Avatar pawlik5556

15 maja 2019, 23:49

@Koteczek_21: ostatnio dodali dźwięki wagonów przejeżdżających po opuszczonych kopalniach, równie przerażające

Avatar Koteczek_21

16 maja 2019, 06:56

@pawlik5556: A najdziwmiejszy dźwięk (według mnie) jest ten dodany w 1.9

Avatar AdamPLz

Edytowano - 24 maja 2019, 10:21

@pawlik5556: Czekaj, że jest w opuszczonych kopalniach dźwięk jeżdżących wagoników?

Avatar Koteczek_21

24 maja 2019, 11:10

@AdamPLz: Tak. Jest to Cave18

Avatar AdamPLz

24 maja 2019, 11:31

@Koteczek_21: Już nigdy tam nie wejdę

Avatar Kurson

25 maja 2019, 09:39

@Koteczek_21: moim zdaniem najgorszy jest cave19 chyba. Brzmi jak by gracza obserwował predator

Avatar Koteczek_21

25 maja 2019, 10:15

@Kurson: Nie ma jeszcze Cave19, chyba, że o czymś nie wiem, bo gram tylko na 1.10.2

Avatar Kurson

25 maja 2019, 11:02

@Koteczek_21: ja na najnowszej gram, i jeszcze sobie na YouTube ostatnio słuchałem

Avatar Koteczek_21

25 maja 2019, 11:10

@Kurson: No to sprawa wyjaśniona. Mój laptop na wersjach powyżej 1.10.2 dokonuje fuzji termo-jądrowej

Avatar Kurson

25 maja 2019, 12:35

@Koteczek_21: o ch*j fajnie

Avatar Koteczek_21

25 maja 2019, 12:45

@Kurson: I to dosłownie.

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2019, 18:21

Avatar GeneralDespacito

15 maja 2019, 22:48

Serio umiem z kamienną twarzą oglądać horrory i grać w horrorowej gry ale gdy se spokojnie kopię w ciemnej jaskini i słyszę to to mam ochotę wykopać dziurę 1x2 i nie wychodzić z tej dziury.

Avatar
Susie

24 maja 2019, 10:29

@GeneralDespacito: Herobrine chcę cię dojechać

Avatar Polalak

24 maja 2019, 10:36

@GeneralDespacito: Minecraft najstraszniejsza gra w historii

Avatar POPOLINO

24 maja 2019, 13:54

@GeneralDespacito: Herobrine (26 km) chce się z tobą spotkać

Avatar michaolekYT

24 maja 2019, 15:01

@GeneralDespacito: nic dziwnego że pegi dało do Minecraft dopisek strach

Avatar kacper216

15 maja 2019, 22:47

Wszyscy kozaczą, dopóki nie zaczną grać ambienty z minecrafta

Avatar Errror_Sans

Edytowano - 24 maja 2019, 12:44

@kacper216: inni gdy słyszą te dźwięki w mc: "ucieczka jak najdalej i płacz"
Ja gdy usłysze te dźwięki: "kopie w wszystkie strony na około aż znajde jaskinie z której ten dźwięk dochodzi"
Ps. I tak się boję tych dźwięków, po prostu wiedza kiedy sie odpalają sprawia że tak sie zachowuję

Avatar Lemonke

24 maja 2019, 10:27

Dlaczego jaskinia wydaje odgłosy ?

Avatar Errror_Sans

Edytowano - 24 maja 2019, 11:14

@Lemonke: to oznacza że w odległości maks 20 bloków od ciebie jest nieoświetlone pomieszczenie o rozmiarach minimum 3x3x3, od kąd sie dowiedziałem to zacząłem tego wykorzystywać w poszukiwaniu jaskiń, i powiem że to działa i działa świetnie, znajduje z łatwością ogromne jaskinie wypełnione surowcami
Ps.1 jak znajdziesz większą rude to nie zasłaniaj ścian po prostu albo zostaw w środku pochodnie by ci tem ambient nie grał za każdym razem jak przejdziesz obok tej załatanej dziury po rudzie, albo zakop ją w całości a nie tylko w wejściu

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2019, 07:30

Nie tylko cave'y,ku*wa każdy ambient jest straszny

Avatar allduckslikewater

15 maja 2019, 22:26

To jest mniej straszne, jeśli włączy się napisy i zobaczy się, że to nazywa się po prostu „dziwny dźwięk”

Avatar ThePolishKillerPL

15 maja 2019, 22:27

@allduckslikewater: Dla głuchych to chyba działa na odwrót.

Avatar allduckslikewater

15 maja 2019, 22:37

@ThePolishKillerPL: Minecraft subtitles: eerie noise >
Deaf Steves:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pozdrawiam świetliki

Młodzi gniewni

Nie po oczach

Rel

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka