Co się dzieje z tą młodzieżą?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Dwa oblicza
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Tęskniliście za upałami?
Dzieci koleżanek twojej mamy
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 maja 2019, 20:38
Młoda osoba: Zabija się.
Media: Ignorując jej życie prywatne, sytuację w rodzinie itd, podciąga to pod uzależnienie od internetu....
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2019, 20:43
@Mikrus19: Kiedy atencyjne ku*wy jak ona próbują się zabić dla atencji, tymczasem osoba z faktyczną chorobą psychiczną popełnia samobójstwo lub jest ignorowana.
Odpisz
24 maja 2019, 22:40
@PolishShit: po co jej atencja skoro nie żyje, panie znawco?
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2019, 08:09
@tajemniczy_czlowiek: Czytaj ze zrozumieniem. Chciała się zabić by wzbudzić atencję wokół siebie, ale próba samobójcza się udała. Chyba tego nie przewidziała
Odpisz
26 maja 2019, 22:39
@PolishShit: ta, jasne, szanuje twoją opinię i też myślę podobnie tylko nie piszę o tym, bo nie wypada, poza tym zabrnęła za daleko i nie mogła się już cofnąć
Odpisz
16 maja 2019, 17:10
Gdyby ktoś nie wiedział
Odpisz
16 maja 2019, 17:26
@Wolferon: Szanuje ją za pozbywanie się debili
Odpisz
16 maja 2019, 17:43
@Wolferon: to źle że dałem na tak?
bo jeżeli ktoś jest na tyle tępy żeby sie zabić bo ankieta w necie mu tak każe to nwm czy chce żeby tak głupi ludzie żyli na tym samym świecie co ja
Odpisz
16 maja 2019, 17:44
@PANTOTALNIENIESZTANGA3210: też bym dał na tak
Odpisz
23 maja 2019, 20:13
@PANTOTALNIENIESZTANGA3210: Fajnie tak mieć szczęście i móc sobie pisać, nie mając pojęcia, co się dzieje w głowie takiej osoby, co taka osoba czuje. Obyś nigdy nie zaznał chęci do pozbawienia siebie życia i oby ktoś nazwał cię tępym za jakąś twoją słabość.
Odpisz
23 maja 2019, 20:14
Odezwał się Wielki Mędrzec. :F
Odpisz
23 maja 2019, 20:26
Odpisz
23 maja 2019, 20:32
Bo niby ty wiesz co myślała ta gówniara
Odpisz
23 maja 2019, 20:35
@PANTOTALNIENIESZTANGA3210: To się nazywa selekcja naturalna. Debile i słabi giną jako pierwsi
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2019, 20:35
@Wolferon: Nazwijcie mnie bezdusznym dupkiem,ale nie wywołuje to u mnie żadnych uczuć, jakiegokolwiek współczucia.Był czas,kiedy panicznie bałem się przyszłego życia i długo przeżywałem kosz od dziewczyny,która mi się podobała.Miewałem wtedy ,,te"myśli,do momentu aż zacząłem o tym rozmawiać z dwójką najlepszych kumpli,którzy mieli niemalże identyczne sytuacje.Nie potrafię więc zrozumieć osoby,która odebrała swoje życie przez decyzję randomów z internetu(w tym także trolli).Budzi to we mnie tylko zażenowanie.
Odpisz
23 maja 2019, 20:40
@Revant42: Zgadzam się z tobą. Jedyne przypadki, z których się nie śmieje, to jak mamy do czynienia z osobą chorą psychicznie.
Odpisz
23 maja 2019, 21:06
to się nazywa selekcja naturalna
Odpisz
23 maja 2019, 21:07
@michaolekYT: +1
Odpisz
23 maja 2019, 21:10
jeśli miała takie życie, że postanowiła je zakończyć na podstawie ankiety w necie, to nie wiem czy dało sie ją odratować...
Odpisz
23 maja 2019, 21:15
@Jurekis_: To się nazywa debilizm
Odpisz
23 maja 2019, 23:11
Mo dobra. Rozłóżmy to. Co w głowie może mieć osoba, która dokonała aktu samobójstwa w wyniku głosowania na portalu internetowym?
Odpisz
23 maja 2019, 23:22
@GalenMarek: nie miała co robić... nawet ja nie jestem taka głupia aby taką ankietę robić...
Odpisz
24 maja 2019, 00:08
Good to know. Stawia Cię to w granicy przeciętnego IQ.
Odpisz
24 maja 2019, 01:09
Dobra, okej, teraz ogarniam, że Wy naprawdę myślicie, że ankieta była głównym powodem jej samobójstwa, a nie absurdalnym wołaniem o pomoc, i tylko przelała czarę goryczy.
Poza tym bardzo mi przykro, że tak wiele ludzi nie ma litości dla kogoś, kto postępuje głupio.
I oczywiście od razu wszyscy wszystko wiedzą, na przykład to, że dziewczyna była zdrowa, bez zaburzeń. A niska inteligencja to albo czyjś wybór, albo powód do zesłania go na śmierć. Gdy znajdę osobę nieprzytomną, która ewidentnie zaszkodziła sobie z głupoty, nawet nie wezwę karetki, bo kurde SELEKCJA NATURALNA!!!1111!!!111
Jurekis_, szkoda, że nie wierzysz w możliwości ludzi, ale wiele beznadziajnych przypadków jest do odratowania. ;)
Odpisz
24 maja 2019, 07:30
Popieram twoje słowa. To, co ta dziewczyna zrobiła, było ostatecznym krokiem. Wątpię, aby wcześniej wiodła szczęśliwe i pozytywne życie. Wręcz przeciwnie, skoro zdecydowała się na taki krok jak decyzja ludzi z internetu. Może nie jest znajome wam to uczucie, lecz gdy dochodzi się do skrajnego momentu myśli samobójczych, to ludzka psychika i umysł chce mieć kogoś, kto wykona to zadanie za niego. Nawet, jeżeli to są ludzie z internetu. Niektórzy wolą takie rozwiązanie, bo przynajmniej ludzie z internetu nie spytają się o to w twarz w realnym życiu.
Odpisz
24 maja 2019, 07:08
Mi dali 26% :/
Odpisz
24 maja 2019, 00:24
upsik
Odpisz
23 maja 2019, 20:52
Odpisz
23 maja 2019, 23:07
@Ares011: Szanuję.
Odpisz
23 maja 2019, 20:26
Jest to w pewnym sensie smutne niby ale też nie ma słów i obliczeń aby wyrazić poziom deblizmu tej dziewczyny
Odpisz
23 maja 2019, 20:33
@KolejnyFurryNaJeja: Smutne ale jeśli pomyślimy co czują jej rodzice. W samobójstwach często największym poszkodowanym nie są samobójcy, a bliskie osoby
Odpisz
16 maja 2019, 16:59
co złego to nie ja
Odpisz