Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2022, 10:23
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
27 lutego 2021, 17:16
Ok, booomer.
Odpisz
5 października 2020, 21:22
Zje**ne lecz genialne
Odpisz
13 listopada 2019, 17:02
hahaha
Odpisz
24 maja 2011, 21:47
ten robot chciał uprawiać sex 5/5
Odpisz
18 czerwca 2011, 21:24
Nie no co ty....
Odpisz
4 lipca 2013, 16:35
Boże... co ja napisałem
Odpisz
11 sierpnia 2016, 19:03
komentarz
Odpisz
11 sierpnia 2016, 21:11
@Brachiozaur08: Cichaj, nie odkopuj mojego raka.
Odpisz
6 lutego 2017, 00:38
*odkopuje*
Odpisz
26 czerwca 2017, 11:41
*dalej odkopuje*
Odpisz
31 lipca 2017, 10:38
*Odkopuje*
Odpisz
18 września 2017, 07:58
*pomaga przy odkopach*
Odpisz
23 września 2017, 11:34
@xAzumiKx: *wykopuje
Odpisz
2 maja 2018, 22:43
@Brachiozaur08: cześć chłopcy
Odpisz
1 czerwca 2018, 19:05
@daglasio: i dziewczynki~
Odpisz
6 lipca 2018, 11:39
@Slithey: I Helikoptery bojowe
Odpisz
6 lipca 2018, 11:55
typu apache
Odpisz
6 lutego 2019, 10:22
@daglasio: Kto to był?
Odpisz
6 lutego 2019, 10:22
Nikt nie pamięta
Odpisz
6 lutego 2019, 10:27
Minuta ciszy dla mojej nieistniejącej dziewczyny [*]
Odpisz
29 maja 2019, 22:04
*odkłada szpadel*
Odpisz
30 maja 2019, 07:36
@kot_bekonowy:
Odpisz
31 maja 2019, 11:58
goodbye jojo
Odpisz
31 maja 2019, 13:03
Never forgetti, Jonathan spaghetti
Odpisz
3 marca 2020, 15:59
dobły
Odpisz
15 czerwca 2020, 21:49
@SaBen: No elo
Odpisz
22 marca 2021, 16:10
@xAzumiKx: w i t a m w m o j e j k u c h n i
Odpisz
9 kwietnia 2021, 00:54
@DRAGON_POLSKA: siema
Odpisz
9 maja 2013, 18:07
A jak w połowie rysowania padnie mu bateria :D
Odpisz
7 maja 2011, 12:54
hah robot pomysłowy ! :D 5/5 i do ulu
Odpisz
28 lutego 2011, 09:18
@Marjo546: no brawo teraz dopiero pojęłąś że to dziewczyna=
Odpisz
3 grudnia 2010, 21:40
każdemu według potrzeb...
Odpisz
10 lutego 2009, 20:10
on narysował dziewczynę!!!! D.Z.I.E.W.C.Z.Y.N.Ę.!!!
Odpisz
24 stycznia 2009, 18:05
Wow, dwururka!
Odpisz
23 września 2008, 18:24
fajne
Odpisz
27 lipca 2008, 13:06
niezłe
Odpisz
12 kwietnia 2008, 11:25
niemoge poalc sie mozna ze smiechu a od gniazdka sa niezle wstrzasy hahaha :P 5/5
Odpisz
8 kwietnia 2008, 18:00
W dodaetku jakiegos grubego.
Odpisz