Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Zdeklasowani znowu
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Szybki jak błyskawica
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2019, 19:06
rel
Odpisz
26 maja 2019, 09:49
@andi12345: igia
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2019, 00:09
O, nie tylko ja używam gg
Odpisz
26 maja 2019, 09:15
@Nocta: to czarny messenger
Odpisz
26 maja 2019, 13:29
@KenXo: czyli jednak tylko ja. Pomyłka, bo gg ostatnio stara się być jakieś nowoczesne i niemalże identycznie wygląda
Odpisz
26 maja 2019, 13:30
@Nocta: nieno nie tylko ty tego używasz
Odpisz
26 maja 2019, 13:31
@KenXo: nieno raczej nie, inaczej bym pisała sama ze sobą. To był nieudany żart dotyczący spadku popularności tej formy komunikacji
Odpisz
26 maja 2019, 13:33
@Nocta: no tak a ja nie wiem po co to napisałem, skoro od początku wiedziałem że to żart ;;
Odpisz
25 maja 2019, 23:47
Podałbym mu rękę na zgodę.
Odpisz
25 maja 2019, 20:56
Szczerość to podstawa
Odpisz