Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Szybki jak błyskawica
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Przerwa na herbatkę
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2019, 10:01
Bo to forma ucieczki od rzeczywistości podczas gdy dziewczyna jest częścią rzeczywistości
Gry są bardziej wciągające i łatwiej je "zdobyć"
Odpisz
25 maja 2019, 10:40
@lorax12: gry mają fabułę a dziewczyna nie
Odpisz
25 maja 2019, 20:40
@ruzwelt1: Czy to twój rekord zielonych strzałek pod jednym komem?
Odpisz
25 maja 2019, 21:49
@MemicznyInkwizytor: a co to za głupie pytanie?
Odpisz
18 maja 2019, 07:52
Bo pomimo bycia nazywanym ładnym, i tak nie mam szans.
Odpisz
25 maja 2019, 09:25
Przez babcię?
Odpisz
25 maja 2019, 10:19
@Slenderowiec2012: destrukcja 100
Odpisz
25 maja 2019, 12:16
@Slenderowiec2012: Nie, nauczycielki, mamę, ciocię i koleżanki ;_;
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2019, 16:00
Dużo zależy od charakteru. No i podejścia do dziewczyn. Ładna osoba ma dużo łatwiej, gdyż u potencjalnej dziewczyny ma o wiele prościej na starcie, później jest to wyłącznie zależne od osobowości.
Odpisz
25 maja 2019, 14:25
Niektóre dziewczyny (chłopacy też mogą być)
Są po prostu nie do związku że tak powiem :/
Odpisz
25 maja 2019, 13:56
O shit ale badass, napisze komentarz i go nie wyśle, napewno kogoś zaoram, haha pzegrywe, nawet nie wiesz, że jesteś obrażany
Odpisz
25 maja 2019, 09:40
Bo są ciekawsze po prostu
Odpisz
25 maja 2019, 09:34
Było
Odpisz
25 maja 2019, 19:34
@Mr_Bunio:
Odpisz
25 maja 2019, 09:34
bo nie zadają trudnych pytań
Odpisz
25 maja 2019, 08:03
Jestem dziwna, wolę gry od ludzi ogólnie
Odpisz
25 maja 2019, 08:53
@BloodyEyes: dużo ludzi tak ma, większość introwertyków się codziennie mierzy z czymś takim
Odpisz
25 maja 2019, 09:06
Chodzi bardziej o to, że ludzie to sku*wiele, a gry są ciekawe i interesujące, ekscytujące oraz zajmujące.
Odpisz
25 maja 2019, 09:09
@TrueStoryGuy: jeżeli ludzie to sku*wiele to w złym towarzystwie przebywasz, zacznij ich "selekcjonować", ja tak robię i działa pięknie
Odpisz
25 maja 2019, 09:10
Selekcja nie działa. 100% z wszystkich mi "bliskich" w słowa tego znaczeniu znajomych to sku*wiele.
Odpisz
25 maja 2019, 09:13
@TrueStoryGuy: to coś nie tak robisz, u mnie to działa tak że gdy poznaję kogoś nowego i mniej więcej trzymam kontakt z tą osobą przez tydzień to wiem czy warto ten kontakt dalej utrzymywać czy go zerwać
Odpisz
25 maja 2019, 09:15
Ja utrzymywałem kontakt z wieloma osobami przez długi czas, wszyscy oprócz jednej osoby są sku*wielami, a ten jeden co jest w sumie spoko to mnie zaczął olewać.
Odpisz
25 maja 2019, 09:16
Nie martw się przyjdzie czas, w którym zobaczysz, że inni oleją Cię kiedy najbardziej ich będziesz potrzebować. Przyjaciół poznaje się w biedzie.
Odpisz
25 maja 2019, 09:22
Hohoho.
Ja selekcjonuję i gadam z wymyślonymi przyjacielami.
Odpisz
25 maja 2019, 08:42
Bo w grze dostajesz opieprz od innych postaci/gry samej w sobie tylko wtedy gdy zrobiłeś coś źle, a dziewczyna drze się o wszystko przez cały czas
Odpisz
17 maja 2019, 18:56
Bo gry dają jakąś przyjemność.
Odpisz
17 maja 2019, 19:28
@Sonarcha: bo za gre (nie online) płacisz raz i masz na cale zycie a dla dziewczyny musisz dac pieniadze co tydzien lol
Odpisz
17 maja 2019, 22:58
@SevenGaming27PL: Słyszałeś kiedyś o GW2, albo WoW?
Odpisz
25 maja 2019, 08:13
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Wow jest online a bylo napisane "(nie online)"
Odpisz
25 maja 2019, 08:34
@maciek102002: Mam wrażenie, że zedytował komentarz kiedy odpisywałem.
Opcjonalnie jestem ślepy
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2019, 08:33
Bo bez przypału możesz przechodzić kilka na raz
Odpisz
17 maja 2019, 19:57
Bo gry cię nie opuszczą
Odpisz
25 maja 2019, 08:03
ale ziomki z gry już tak
Odpisz
25 maja 2019, 08:28
@BloodyEyes: Gorzej kiedy robią to w trakcie dungeona.
Odpisz
17 maja 2019, 20:00
Ciekawe ile dostanie lików
Odpisz
25 maja 2019, 18:50
*bezimienny* Nieciekawe
Odpisz
17 maja 2019, 19:33
That's true
Odpisz