Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 listopada 2014, 19:06

ja na minimum 400 kart jakie zebralem grałem JEDEN raz

Avatar TotalnyAnalfabeta

11 grudnia 2013, 18:20

Oco chodzi?

Avatar death_banned

22 lipca 2013, 13:26

Ja mam 38 kart i nigdy nie znalazłem nikogo nie znalazłem do grania.

Avatar olejszonka

19 października 2013, 00:27

@death_banned: Bo mnie nie poznałeś...

Avatar jeja767

21 lipca 2013, 17:17

Strata pieniędzy i czasu

Avatar volf360

21 lipca 2013, 13:42

Ja kto nigdy XD
A hazard nimi w podstawówce się szerzył :D

Avatar Paulius

21 lipca 2013, 13:20

nie grało się nimi, bo od grania się ścierały.

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2013, 12:13

Do dziś mam jeszcze te pokebole ^_^

Avatar bixbix

21 lipca 2013, 09:26

W takich kolekcjach nie chodzi o granie ,tylko o uzbieranie całej kolekcji ,by można było innym zaimponować.

Avatar Galex

21 lipca 2013, 12:00

@bixbix: Nie bez powodu hasłem pokemonów jest: "Zbierz je wszystkie!"

Avatar Radziosek

21 lipca 2013, 06:47

Mój kolega idzie do 3 gimnazjum i zaczyna zbierać karty Ju-Gi-OH xD

Avatar Kosmita123

21 lipca 2013, 09:40

@Radziosek: AHAHAHAHAHAHAHAHAHA LOLOLOL XDDDDDDD nie

Avatar oskare117

21 lipca 2013, 10:00

@Radziosek: JA mam 17 lat i gram właśnie w karty Yu-gi oh , Duel masters, i wiele wiele innych , i to nie z dziećmi po 8 lat tylko z kolegami poznanymi w śeci z mojej okolicy co mają po 18-20 lat .

Avatar as13zx

21 lipca 2013, 10:20

@oskare117: duel masters :D?

Avatar jagoda8171

21 lipca 2013, 12:23

@Radziosek: Bo kartu Yu-Gi-Oh są fajne....też mam :'D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Cóż za brak szacunku

Drewniany kominek

To bilet w jedną stronę skarbie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka