@erykhim44: W większości przypadków ludzie wolą poziomo bo widać więcej spraw i jeszcze większość jest przyzwyczajona do poziomego oglądania, (poza tym oglądałeś kiedyś telewizję pionowo?).
Czasem nagrywa się pionowo specjalnie po to, aby nie było widać tego co jest obok, np. nagrywam jedną osobę z tłumu, a nie chcę tłumu i nie chcę bawić się w jakąś obróbkę, to nagrywam pionowo...
A tak w ogóle, każdy nagrywa jak chce, no chyba że jest to osoba, która zajmuje się tym zawodowo, no to nie ma przebacz.
Komentarze
Odśwież29 maja 2019, 19:39
Co jest złego w nagrywaniu pionowo?
Odpisz
29 maja 2019, 19:58
@erykhim44: W większości przypadków ludzie wolą poziomo bo widać więcej spraw i jeszcze większość jest przyzwyczajona do poziomego oglądania, (poza tym oglądałeś kiedyś telewizję pionowo?).
Odpisz
29 maja 2019, 20:01
@erykhim44: A oczy masz położone horyzontalnie, czy pionowo jedno nad drugim?
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2019, 20:05
@sr_uba: mam oczy jedno nad drugim, nos po prawej, a usta po lewej.
Cóż, dyskretne nagrania mają swoją wartość.
Ale to kwestia przyzwyczajenia.
Odpisz
30 maja 2019, 07:05
@erykhim44: sprawdź to https://youtu.be/f2picMQC-9E
Odpisz
2 grudnia 2019, 17:15
telewizję nie, ale na komputerze w szkole już tak
Odpisz
29 maja 2019, 22:20
Ja najpierw przeczytałem ludzie nagrywajacy
porno
Odpisz
29 maja 2019, 19:22
Każdy nagrywa jak chce.
Odpisz
29 maja 2019, 20:02
@RudyJaszczur2000: Tak, każdy też na przykład gotuje jak chce. Ale mam prawo powiedzieć, że czyjaś potrawka z łajna nie wygląda zbyt apetycznie.
Odpisz
29 maja 2019, 21:39
@sr_uba: A komuś innemu łajno może smakować
Odpisz
29 maja 2019, 21:40
@sr_uba: Tak jak tylko mi smakuje sushi(jeśli chodzi o znajomych)
Odpisz
17 maja 2019, 23:34
Ja widziałem raz jak nagrywał pionowo poziomy ekran, o tak
Odpisz
29 maja 2019, 19:35
@SongMan: To piękne nagrywanie ekranu telefonem Sony Xpieria E4... To jest bolesne
Odpisz
29 maja 2019, 19:30
Czasem nagrywa się pionowo specjalnie po to, aby nie było widać tego co jest obok, np. nagrywam jedną osobę z tłumu, a nie chcę tłumu i nie chcę bawić się w jakąś obróbkę, to nagrywam pionowo...
A tak w ogóle, każdy nagrywa jak chce, no chyba że jest to osoba, która zajmuje się tym zawodowo, no to nie ma przebacz.
Srał czy pierdział, dupa z tyłu.
Odpisz
29 maja 2019, 19:17
Czym różni się małpa od makaki, szympansa i pawiana?
Odpisz
29 maja 2019, 20:51
@jacek1s: Mem jest źle przetłumaczony, w oryginale jest ape czyli goryle i tym podobne małpy
Odpisz
17 maja 2019, 23:28
szablon
Odpisz
17 maja 2019, 23:35
@Ambassador:
Odpisz