Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar erykhim44

29 maja 2019, 19:39

Co jest złego w nagrywaniu pionowo?

Avatar
GABIusz03

29 maja 2019, 19:58

@erykhim44: W większości przypadków ludzie wolą poziomo bo widać więcej spraw i jeszcze większość jest przyzwyczajona do poziomego oglądania, (poza tym oglądałeś kiedyś telewizję pionowo?).

Avatar sr_uba

29 maja 2019, 20:01

@erykhim44: A oczy masz położone horyzontalnie, czy pionowo jedno nad drugim?

Avatar erykhim44

Edytowano - 29 maja 2019, 20:05

@sr_uba: mam oczy jedno nad drugim, nos po prawej, a usta po lewej.
Cóż, dyskretne nagrania mają swoją wartość.
Ale to kwestia przyzwyczajenia.

Avatar splashradek

30 maja 2019, 07:05

Avatar Polalak

2 grudnia 2019, 17:15

telewizję nie, ale na komputerze w szkole już tak

Avatar pjoterix

29 maja 2019, 22:20

Ja najpierw przeczytałem ludzie nagrywajacy
porno

Avatar RudyJaszczur2000

29 maja 2019, 19:22

Każdy nagrywa jak chce.

Avatar sr_uba

29 maja 2019, 20:02

@RudyJaszczur2000: Tak, każdy też na przykład gotuje jak chce. Ale mam prawo powiedzieć, że czyjaś potrawka z łajna nie wygląda zbyt apetycznie.

Avatar RudyJaszczur2000

29 maja 2019, 21:39

@sr_uba: A komuś innemu łajno może smakować

Avatar RudyJaszczur2000

29 maja 2019, 21:40

@sr_uba: Tak jak tylko mi smakuje sushi(jeśli chodzi o znajomych)

Avatar SongMan

17 maja 2019, 23:34

Ja widziałem raz jak nagrywał pionowo poziomy ekran, o tak

Avatar Thyhnd

29 maja 2019, 19:35

@SongMan: To piękne nagrywanie ekranu telefonem Sony Xpieria E4... To jest bolesne

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2019, 19:30

Czasem nagrywa się pionowo specjalnie po to, aby nie było widać tego co jest obok, np. nagrywam jedną osobę z tłumu, a nie chcę tłumu i nie chcę bawić się w jakąś obróbkę, to nagrywam pionowo...
A tak w ogóle, każdy nagrywa jak chce, no chyba że jest to osoba, która zajmuje się tym zawodowo, no to nie ma przebacz.

Srał czy pierdział, dupa z tyłu.

Avatar jacek1s

29 maja 2019, 19:17

Czym różni się małpa od makaki, szympansa i pawiana?

Avatar Buras

29 maja 2019, 20:51

@jacek1s: Mem jest źle przetłumaczony, w oryginale jest ape czyli goryle i tym podobne małpy

Avatar Ambassador

17 maja 2019, 23:28

szablon

Avatar Wolferon

17 maja 2019, 23:35

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Nie znoszę kleszczy

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Cóż za brak szacunku

Powodzenia

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka