Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Malveroyy

26 maja 2019, 20:35

Ja tam mam zawsze sny o apokalipsie zombie

Avatar
NoobMaster_69

26 maja 2019, 09:14

Wciaż nie przebije mojego snu, w którym byłem synem Kratosa i sam rozje**łem jakiegoś boga wielkim wyku*wistym strumieniem mocy wydobywającym się z rękawicy nieskończonowści.
Moja reakcja jak tylko się obudziłem - "wtf man?..."

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2019, 11:50

nawet w połowie nie tak dziwny

Avatar
NoobMaster_69

26 maja 2019, 11:58

Nie da się tego w 100% opisać słowami, tym bardziej, ze calości nie pamietam

Avatar Wolferon

18 maja 2019, 11:32

Avatar
ZiemiaJestPlaska

Edytowano - 18 maja 2019, 11:44

@Wolferon: ok

Avatar Avcio01

26 maja 2019, 11:53

Avatar Jurekis_

26 maja 2019, 11:16

Najbardziej z całej historii zdziwiło mnie to, że mieszkali w akademiku jako małżeństwo. Co jest ze mna nie tak?

Avatar JAnek012

26 maja 2019, 10:50

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2019, 10:29

Ja ostatnio mam serie snów z bardzo ciekawą fabułą, ale nie mogę sobie przypomnieć co to było. Mam nadzieję, że dziś też to przeżyje.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 maja 2019, 10:22

Jeśli chcecie zapamiętać swoje sny to musicie przypominać je sobie cały czas w pamięci któtkotrwałej przez dwie minuty (po tych dwóch minutach budzie się pamięć długotrwała).

Avatar Luna6

26 maja 2019, 10:06

Ten moment kiedy ludzie chwalą się jakie to mają powalone sny, a ty zawsze masz powalone sny i nic nie robi na tobie wrażenia...

Avatar DzikiDzikers

26 maja 2019, 09:55

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2019, 09:26

Alternatywna historia ZSRR

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2019, 08:24

Chciałbym mieć taki sen

Avatar lolpandapl

26 maja 2019, 08:48

*chcielibyśmy mieć

Avatar Xenon77

26 maja 2019, 08:19

Avatar Karolekpl

26 maja 2019, 08:11

*dla nas

Avatar Mijak

18 maja 2019, 14:23

Gdyby Stalin dawał ludziom jedzenie, historia świata potoczyłaby się inaczej.

Avatar lorax12

18 maja 2019, 12:53

Gdybym budził się do Stalina w różowym fartuszku robiącego mi śniadanie to byłbym szczęśliwy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Przypałowo

Rel

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka