Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2019, 09:55
Kto to wgl ten Poziomka 13?
Odpisz
28 maja 2019, 14:55
@Huitzilopochtli: Ty mówisz na serio czy żartujesz?
Odpisz
29 maja 2019, 04:56
@TheNoobBetterYou: pytam.
Odpisz
29 maja 2019, 13:26
@Huitzilopochtli: degustator alkoholów i wschodząca gwiazda polskiego internetu
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2019, 10:42
@Huitzilopochtli: Taki Kruszwil, ale od denaruratu
Odpisz
19 maja 2019, 08:26
Pff, paznokcie?
U mnie w szkole malowanie paznokci daje więcej minusowych punktów niż palenie tytoniu na terenie szkoły albo bójka
Odpisz
19 maja 2019, 09:51
Jaja se robisz? Jak to możliwe?
Odpisz
19 maja 2019, 10:07
U mnie szkoła też podchodzi zbyt lekko do palenia, bo wywalają dopiero za trzecim razem.
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2019, 22:26
U mnie w szkole raz grupka osób paliła sobie w toalecie, gdy weszła nauczycielka, a ona tylko "otwórzcie tu okno, bo duszno" i poszła.
Odpisz
28 maja 2019, 15:01
@allduckslikewater: u mnie w ogóle nie wywalają
Odpisz
27 maja 2019, 22:49
Chyba powtórzę ten numer
Odpisz
27 maja 2019, 21:35
Czy tylko u mnie dziewczyny są w ciul wulgarne, a chłopaki to chrześcijańskie bractwo?
Odpisz
19 maja 2019, 04:04
To ja wam opowiem jak prawie wypaliło mi rękę hehe
No to ten,
Lekcja chemi, robimy doświadczenie otrzymywania Wodorotlenku Sodu. No I trzeba Sód wrzucić do wody. I pani mówi "Szymek, no we ukrój tego sodu troche" no to ja ukroiłem trochę za dużo hehe I wrzuciłem do wody, no a jak to przy otrzymywaniu NaOH to się wodór wydziela, a wodór z tlenem robi BUM.
A że NaOH jest żrący i zlewka zrobiła bum to wszędzie się rozlało (m.in. mi na rękę hehe) I pani wtedy szybko "ojojojoj Szymek szybko pod zlew zmyj to"
Skończyło się na tym że fajnie ogoliło mi rękę :D
Odpisz
19 maja 2019, 07:28
@hehineji: poka łape
Odpisz
19 maja 2019, 07:35
@hehineji: czemu caly czas piszesz hehe?
Odpisz
19 maja 2019, 07:41
Chyba lepiej "hehe" zamiast "XD"
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2019, 09:11
@BubbleGum_14: najlepiej nie pisac nic xddd
Odpisz
19 maja 2019, 10:27
Napisał to tylko 3 razy
Odpisz
19 maja 2019, 14:45
@SevenGaming27PL: Na szczęście żadnych śladów nie ma bo wszystko odpowiednio szybko zmyłem
Odpisz
19 maja 2019, 14:46
hehe bo to hehe śmieszne hehe
Odpisz
19 maja 2019, 14:49
@hehineji: skoro tak uwazasz to pisz. ja tylko zapytalem
Odpisz
19 maja 2019, 14:57
Powstawiałem parę razy "hehe" żeby to nie było odbierane zbytnio na poważnie ponieważ nic konkretnego tam naprawdę się nie stało. Mogłem się wzorować na artykułach z Asz dziennika I by wyszło coś w stylu "Uczeń wysadził pół szkoły na lekcji chemii, są ofiary w ludziach"
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2019, 14:59
@hehineji: okej. zapytalem cie o to bo wydawalo mi sie to glupie, ale tak jak napisalem, rob co chcesz
Odpisz
27 maja 2019, 18:13
xddddddd
Odpisz
27 maja 2019, 18:31
@NwordPass: A teraz ja wam opowiem historię hehe
bo na chemii mieliśmy robić doświadczenie
ale nie ma dobrej klasy z wyposażeniem i nie zrobiliśmy
hehe
Odpisz
27 maja 2019, 19:16
@Mr_Senate: nie wiem czy śmieszne
Odpisz
27 maja 2019, 19:16
@Mr_Senate: michal804 się na tym zna daj mi spokokj
Odpisz
27 maja 2019, 19:42
ku*wa Krawczyk
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2019, 18:29
A ja szybko:
Odpisz
27 maja 2019, 18:02
Boi. My jedyne doswiadczenie robiliśmy z alkoholem i monetami
Odpisz
19 maja 2019, 07:14
Ale lol
Dobra praktyka laboratoryjna, BHP
Rękawiczek nie ma, fartuchów? Okularów ochronnych? Bez tego to nawet otwierać nie wolno.
Odpisz
19 maja 2019, 07:34
@Leoneq: ale lol
Odpisz
27 maja 2019, 18:10
@Leoneq: masny lol
Odpisz
27 maja 2019, 18:39
@Leoneq: ja bes renkawiczek cyjanek otfieram i mi ronc nie wykwasza
Odpisz
27 maja 2019, 18:43
@Leoneq: to się szkoła nazywa
Odpisz