Tymczasem w pewnej restauracji...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedyna słuszna filozofia
Totalnie
A, okej
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2021, 23:48
Coraz dziwniejsze te nowe religie.
Odpisz
28 maja 2019, 16:02
a mówili, że ciekawszej rzeczy już dzisiaj nie zobaczę
Odpisz
28 maja 2019, 13:46
Nje szjaluj papieża
Odpisz
28 maja 2019, 13:42
Umarł za nasze posiłki
Odpisz
28 maja 2019, 13:01
Ten widelec umarł za nasze jedzenie
Doceniam to
Odpisz
19 maja 2019, 14:10
Któryś za nas cierpiał rany widelcu w łyżce zmiłuj się nad nami
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2019, 12:40
@Mimikkyu: i ty któraś współcierpiała chochlo do zupy módl się nad nami
Odpisz
28 maja 2019, 12:28
Ale debilizmy... Ludziom to się wydaje że już im wszystko wolno.
Odpisz
31 maja 2019, 13:46
@SkrzydlataHusaria: no, skoro bóg dał nam wolną wolę, to chyba możemy wszystko
Odpisz
31 maja 2019, 20:48
@Ambassador: Tak, ale nie wyklucza to tego że takie działanie jest obraźliwe dla Pana Boga i jest to grzech
Odpisz
31 maja 2019, 21:00
@SkrzydlataHusaria: Niezły dystans do siebie ma ten bóg.
Odpisz
31 maja 2019, 22:21
@Ambassador: jesteśmy Pani Bogu winni szacunek - przecież to jest Najwyższy. Żary możemy sobie robić nawzajem z ludzi, ale są granice jak np. z Pana Boga nie wypada
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2019, 22:26
@SkrzydlataHusaria: Najwyższą? Przecież boga stworzył MEGAWONSZ9.
Odpisz
31 maja 2019, 23:43
@Ambassador: i w tym momencie skończyła się poważna dyskusja a zaczęły wygłupy z Twojej strony. tak nie jesteś poważany w rozmowie
Odpisz
31 maja 2019, 23:48
@SkrzydlataHusaria: Wiesz, dowodów na istnienie megawensza9 jest tyle samo co na istnienie boga.
Odpisz
1 czerwca 2019, 09:49
@Ambassador: cuda, objawienia, charyzmaty itd.
Odpisz
1 czerwca 2019, 12:02
@SkrzydlataHusaria: ja miałem objawienie megawensza9. Siedziałem w nocy sobie na Discordzie i nagle ktoś do mnie napisał, to był on.
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2019, 17:22
@Ambassador: zainteresuj się może tematem Chrzescijaństwa odstawiajac żarty na bok, to może będziesz mieć o tym większe pojęcie. Na razie budujesz ścianę, przez którą w mojej opini nie chcesz przepuścić cienia wątpliwosci co do Twoich przekonań i myślę że jesteś takim (o ile jeteś, tak mniemam) ateistą w stylu ,,bo to jest teraz modne"
Odpisz
1 czerwca 2019, 18:31
@SkrzydlataHusaria: 1. Jestem ateistą, bo nie wierzę w istnienie boga, a nie dlatego "bo to jest teraz modne".
2. Mam sporą wiedzę o chrześcijaństwie
3. To, że komuś objawił się Jezus, to może każdy powiedzieć, tak samo jak ja powiedziałem o megawenszu9, więc ten argument na istnienie boga mnie nie przekonuje.
Odpisz
19 maja 2019, 13:25
Umarł za nasze kotlety
Odpisz
19 maja 2019, 13:24
Umarł za nasze łakomstwo
Odpisz
19 maja 2019, 12:59
Fajnie to wygląda.
Odpisz