Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar luk7890

21 maja 2019, 21:23

Nie zapomnę tego dnia, jak przychodzę do szatni bo zaraz wf i nagle słyszę jak moja klasa "rozmawia" z klasą A... Wchodzę, a tam: "RYYYYYJ!" i tak każdy do każdego krzyczy tylko "RYYYYYJ!", potem mi wytłumaczyli o co chodziło...

Avatar flipereq

21 maja 2019, 21:26

@luk7890: moi debile dalej sie tak prują

Avatar luk7890

21 maja 2019, 21:36

@flipereq: Przeczuwam mocno.

Avatar GdanskiTermos

31 maja 2019, 21:43

@flipereq: Moi też

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2019, 21:17

Ten cały FAME MMA to tylko robienie szopki, dwie babska się kłócą i popisują, a cała Polska w radoche

Avatar RobsonPlay

21 maja 2019, 22:44

A WWE to wszystko normalne?

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2019, 22:54

@RobsonPlay: skąd mam niby wiedzieć? Wiem jedynie, że tamto drugie to patola, czy ja coś mówiłam, że FAME MMA jest gorsze czy lepsze od WWE?

Avatar DeadShoot

31 maja 2019, 19:15

wwe jest ustawione ale oba są fajne

Avatar Xcichyx

31 maja 2019, 19:31

@DeadShoot: R E Ż Y S E R O W A N E

Avatar DeadShoot

31 maja 2019, 19:32

@Xcichyx: no pomyliło mi się japuerdole

Avatar GdanskiTermos

31 maja 2019, 21:42

@RobsonPlay: Jest reżyserowane, czylinormalnie wszystko robią z pomocą amortyzacji oprócz ciosów, które wykonują jakby były mocne, ale używają minimalnej siły.
Są też federacje w których wszysto jest normalnie wykonywane i są brutalniejsze niż np.AEW,WWE czy też TNA.

Avatar
Legutko

21 maja 2019, 21:27

Tylko że WWE to jest je**ny żart, tylko ułom może myśleć że oni się naprawdę napi**dalają. W FMMA⁴ też jest show, ale nie można powiedzieć że to usatwka chyba wszyscy wiemy co się stało z nogą Magicala

Avatar Wilqu11

31 maja 2019, 20:17

Poza tym, niektóre walki są ciekawe i trzymają (względny) poziom sportowy

Avatar
NoobMaster_69

31 maja 2019, 20:06

Wciąż lepsze to niż ten program big brother z idiotami i betonowymi łbami

Avatar Wilqu11

31 maja 2019, 20:14

jeszcze jest Warsaw Shore

Avatar Broski

31 maja 2019, 20:00

Jakie umysły Polaków takie hobby. Skoro większości naszego narodu podobają się patusy to i fame mma i patostreamy mają oglądalność. Ale co się dziwić, jak PiS u nas wygrywa wybory w cuglach. Mamy naród jaki mamy. A tak w ogóle w WWE też ostatnio dzieje się słabo. NXT się najlepiej ogląda, ale tylko Takeovery, bo tygodniówki też czasami ssą. AEW miało za to mocny start i liczę, że szybko się rozwiną i zaistnieją. A jak ktoś chce obejrzeć dobry wrestling to jutro świetna okazja. I to w Polsce właśnie. Czasoprzestrzeń, ul. Tramwajowa we Wrocławiu, gala Maniac Zone Wrestling, start o godzinie 18. Polecam serdecznie.

Avatar wiki9595

Edytowano - 21 maja 2019, 22:20

Moim zdaniem fame mma to zbiorowisko patologii i nie rozumiem, jak kogoś może jarać coś na tak niskim poziomie.

\________/

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2019, 21:18

kto wygrał

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2019, 21:25

matiskejter przynajmniej ja na niego stawiam

Avatar flipereq

21 maja 2019, 21:16

Standardy Polaków są na bardzo niskim poziomie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mysz_Komputerowa
Dodane przez: Mysz_Komputerowa

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Dwa oblicza

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Lekko nie będzie

Ikony

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka