Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ładne rzeczy
Angielskie śmieszki
Nie są aż takie pyszne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2019, 13:08
U mnie w 3 klasie nauczycielka pomyliła test naszego klasowego kujona z testem klasowego nieuka. Gość się popłakał i zaczął nawalać głową w ławkę.
Odpisz
15 czerwca 2019, 07:52
@Deadpool141: jak ja byłem w 5 klasie to moja koleżanka się popłakała, bo dostała 4 z jakichś mało znaczących ćwiczeń
Odpisz
15 czerwca 2019, 07:49
Jeszcze weź to powiedz rodzicom
Odpisz
30 maja 2019, 12:22
Hold my breath as I wish for death
Odpisz
30 maja 2019, 12:43
@SaiDi: Oh please, God, wake me
Odpisz
30 maja 2019, 14:21
@werian: Back to the world that's much too real
Odpisz
30 maja 2019, 18:22
@SaiDi: In pumps life that I must feel
Odpisz
31 maja 2019, 08:57
@werian: But can't look forward to reveal
Odpisz
30 maja 2019, 12:20
Dostałam 5 zamiast 6 na koniec roku z plastyki.
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2019, 12:26
@ewelkapl: To strasznie niesprawiedliwe
Odpisz
30 maja 2019, 12:44
@ewelkapl: a ja dostałem 4 bo nie rysujemy tylko uczymy sie o jakiś starożytnyh sztukach i innych gównach na ch*j mi ta wiedza
Odpisz
30 maja 2019, 14:01
@DeadShoot: plastyka w 2 klasie gimby: teraz uczymy się historii sztuki, malować będziemy w 3 klasie, muszę przerobić ten materiał
3 klasa:
Dyrekcja: A CH*J, DAJMY IM MUZYKE, BĘDĄ MIELI POWTÓRKE Z 1 KLASY
Odpisz
30 maja 2019, 14:33
@staszko: Ja miałam w 1 klasie, nie było żadnej nauki o sztuce, po prostu robiliśmy różne prace plastyczne, tak jak w podstawówce.
Odpisz
30 maja 2019, 21:47
@ewelkapl: 6 jest za konkursy
Odpisz
30 maja 2019, 22:52
@UchihaSasuke_: Nie, osoby które nie brały udziału w konkursach miały 6. A ja wzięłam udział w jednym konkursie, nawet nie wiedziałam, że biorę w nim udział, a zajęłam chyba 2 miejsce.
A 5 dostałam chyba za to, że z 3 prace oddałam za późno.
A osoba, która nawet nie oddała wszystkich prac dostała 4.
Odpisz
31 maja 2019, 01:07
@ewelkapl: To pogadaj z dyrektorem
Odpisz
30 maja 2019, 14:43
U mnie kolażanka była smutna, bo z matematyki nie dostała 6 tylko 5. A potem jednak ją dostała, choć jej nie wychodziła, bo pani stwierdziła, że ją niby na to stać... Niesprawiedliwość.
Odpisz
30 maja 2019, 16:20
@Pantala: U nas jest taka typiara, co nauczyciele na siłę naciągają oceny, "bo ją na to stać". Przez to jej średnia wynosi 6,0
Odpisz
30 maja 2019, 15:39
Pierwszy raz dziś dostałem większą ocenę niż 4 z kartkówki
Mianowicie 6
Odpisz
30 maja 2019, 15:05
*Kiedy sam byłeś takim "kujonem", ale nie płakałeś*
Odpisz
30 maja 2019, 13:14
A mnie mama mówiła... Abym poprawiła ocenę... Z muzyki... 4...
Odpisz
30 maja 2019, 12:29
Kiedy się okazuje ze do stypendium nie liczą się oceny z przedmiotów praktycznych w technikum...
Odpisz
30 maja 2019, 12:28
U mnie w podstawówce był gościu który załamał się po tym jak nauczyciel wf nie chciał mu wstawić na koniec 6. Rozpaczał bo miałby średnią 6.00
Odpisz
23 maja 2019, 00:41
To chyba screen z teledysku Metallica
Odpisz
23 maja 2019, 06:58
@koberek: A konretnie z "One"
Odpisz
24 maja 2019, 08:49
@rozwalgo: Dokładnie. Dzięki
Odpisz
22 maja 2019, 23:48
U mnie w gimnazjum w 2 klasie pewna osoba popłakałam się że dostała 5 z kartkówki, bo obniżała mu średnia. Max ocena z kartkówki to 5, a on miał średnia 6.0. Więc ostatecznie dodała do kartk zadanie dodatkowe (napisał w 5 minut więc był czas na dodanie zadania dodatkowego na 6 dla wszystkich)
Odpisz
23 maja 2019, 06:30
@krzyychu: ale to głupie, bo przecież im więcej piątek tym mocniejsza ocena końcowa. A jak ktoś miał już wstawić 6 to raczej wstawi a nie będzie patrzył czy jest więcej piątek czy coś
Odpisz
23 maja 2019, 06:36
@Rozyv: Ale on chciał mieć na koniec średnia 6.0. Średnia a nie ocenę 6, dla niego średnia końcowa była najwazniejsza
Odpisz
23 maja 2019, 07:25
@krzyychu: ale średnia końcowa jest wystawiana z ocen rocznych lub semestralnych więc nie ma logiki w tym co piszesz
Odpisz
23 maja 2019, 07:36
@krzyychu: Kto normalny ma średnią 6.0? Czym on jest, jakimś poje**nym cyborgiem? Czy po prostu chodzi jeszcze do podstawówki.
Odpisz
23 maja 2019, 08:18
@Rozyv: Ocena jest wystawiania że średniej. Ocena 6 jest od średniej 5,62 a on nie chciał tej średniej, po prostu chciał mieć średnia idealnie równą 6. Wiem że to bez sensu, bo z tą jedną 5 i tak miałby 6 na koniec, ale on chciał średnia 6.0
Odpisz
30 maja 2019, 12:50
@krzyychu: a co on jest ku*wa robocop?
Odpisz