Oni się niczego nie nauczą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2021, 12:14
Dla mnie fallout 4 był dobry
Odpisz
2 czerwca 2019, 02:09
Jakby zrobili z 4 to zrobili z 3 (czyli nv) np. Fallout Texas to byłby hit
Odpisz
1 czerwca 2019, 17:54
Ja tam czekam na Starfield i TES IV ;)
Mam nadzieję, że Starfield będzie czymś w rodzaju Elite: Dangerous, ale z różnymi formami życia do odkrycia na planetach i większym naciskiem na fabułę. A co do Falloutów, to cóż, 4 była spoko, choć fabuła wątku głównego jakoś nie powalała, a Fallout 76 to no cóż... Nie wiem co autorzy chcieli osiągnąć tworząc grę serii, której główną atrakcją był klimat, fabuła (np. również wątków pobocznych) i charyzmatyczni NPC, tylko bez klimatu, fabuły, wątków pobocznych i charyzmatycznych NPC.
Odpisz
23 maja 2019, 22:10
Trochę sobie poczekamy na nowego Fallouta
Odpisz
23 maja 2019, 22:24
@SongMan: może przemyślą swoje zachowanie i zrobią kolejnego fallouta dobrze
Odpisz
23 maja 2019, 23:35
@PancakeMLG: ja straciłem wiar w tę firmę xD
Odpisz
24 maja 2019, 06:47
@Rozyv: czyli innymi słowy nie ważne co zrobią, będziesz marudził
Odpisz
24 maja 2019, 07:30
@SongMan: nie, aczkolwiek nie sądzę żeby zrobili coś dobrze po takim koszmarku jak f76
Odpisz
24 maja 2019, 14:34
@Rozyv: nie doceniasz ich
Odpisz
31 maja 2019, 23:23
@PancakeMLG: Oni dosłownie wypuścili na rynek Fallouta bez NPCów i fabuły. To jest wręcz parodia marki, coś, z czego fani serii by się jeszcze kilka lat temu śmiali. Nie wiem jak to przebiją, ale raczej nie zapowiada się powrót do korzeni.
Odpisz
31 maja 2019, 22:02
Flatout*
Odpisz
31 maja 2019, 21:07
Bethesda zniszczyła tę markę (*)
Odpisz
24 maja 2019, 11:10
Już zapowiedzieli kolejnego?
Odpisz
24 maja 2019, 15:48
@RevanShan: Chyba chodzi o czwórkę.
Odpisz
24 maja 2019, 18:40
@tomzizek2: Pewnie tak, aczkolwiek F4 nie jest słaby. Powiedziałbym, że dobry, a nawet bardzo dobry.
Odpisz
24 maja 2019, 21:01
@RevanShan: Nie mi oceniać. Nie interesuję się falloutem, więc nie wiem.
Odpisz
23 maja 2019, 22:24
a propo Bethesdy to instaluje Skyrim i po 3 godzinach i 50 minutach mam 16.34% ukończonego help
Odpisz
23 maja 2019, 22:37
@ptasznik5: rip
Odpisz
24 maja 2019, 06:57
@ptasznik5: wyłącz 80 kart z anime, powinno pomóc
Odpisz
24 maja 2019, 14:34
@ptasznik5: kup lepszy internet lol
Odpisz
26 maja 2019, 18:31
nie miałem żadnej
mam rozumieć że teraz sie będziesz przypi***alał na każdym kroku a potem sie dziwisz że jesteś traktowny jak osoba co gówno wie?
Odpisz
23 maja 2019, 22:15
No co? Reklamowali RAGE 2 jako grę w której wszędzie strzelasz do wszystkiego i nie kłamali.
Odpisz