Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fajnie że odpowiedzieli
Północne Węgry
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2019, 08:58
Morgz żyje w świecie MCU więc teoretycznie ma rację.
Odpisz
19 października 2019, 16:14
@Soberker: napisałeś to w maju, czyli po premierze Endgame
Ale chyba nie oglądałeś
Odpisz
20 października 2019, 11:27
@Big_Chungus: Tak zrąbałem, nie oglądałem Endgame, ale widziałem już spojlery no i w drugim Spider-Manie (na którym byłem w kinie) tłumaczyli od nowa co to "blip" i wszyscy wymazani zostali przywróceni.
Odpisz
24 maja 2019, 07:20
Ale na świecie jest 7milionów osób
Odpisz
24 maja 2019, 07:38
@drzefko: 7 tysięcy, ja nigdy nie widziałem więcej na oczy.
Odpisz
24 maja 2019, 08:01
chyba cię pokiełbasiło przyjacielu. Jest tylko 700 osób. Tyle widziałem w całym moim życiu
Odpisz
24 maja 2019, 09:03
@piard: Gówno prawda, jest 0,7 osoby a reszta to halucynacja
Odpisz
25 maja 2019, 02:12
@InfiniteTheJackal: Na świecie nie ma żadnych ludzi. Jesteśmy tylko symulacją.
Odpisz
30 maja 2019, 08:59
@KalkoPl: Ja myślałem, że jest -7 ludzi.
Odpisz
30 maja 2019, 08:59
@KalkoPl: Nie ma nikogo. Ludzie nie istnieją. Tylko halucynacje z głodu i śmierć.
Odpisz
30 maja 2019, 09:42
@Litops: nic nie istnieje i wszystko dzieje sie w naszych główkach
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2019, 10:39
@DeadShoot: przecież sex nie istnieje, więc jak mogą być ludzie?
Odpisz
30 maja 2019, 10:40
@marianx12: no właśnie
Odpisz
30 maja 2019, 12:58
@Litops: nie istniejemy, jesteśmy tylko wytworem ego wibracji
Odpisz
30 maja 2019, 17:40
@kowalski12:
Odpisz
30 maja 2019, 17:49
@DHF1232: weźcie mi to stąd
Odpisz
30 maja 2019, 14:03
Na jakiej podstawie to wywnioskował? Mogę zrozumieć ludzi którzy mówią że jest 7 milionów (z trudem ale mogę), ale to
Odpisz
30 maja 2019, 08:08
Pomyśleć że zarabia gruby hajs i stoi na wysokim szczeblu na youtubie.
Odpisz
30 maja 2019, 08:09
@Hestio: Drąc ryja i robić dziwne miny
Odpisz
23 maja 2019, 23:46
Czyli Despacito według niego oglądało jeszcze dwa miliardy kosmitów
Odpisz
23 maja 2019, 23:47
@rozwalgo: pewnie dlatego ostatnio się nie pokazują, do teraz kojarzą nas z despacito
Odpisz
23 maja 2019, 23:54
@rozwalgo: Ale wiesz, że można posłuchać jednej piosenki kilka razy?
Odpisz
23 maja 2019, 23:54
@SecretGirlx3: Ty tak serio czy głupia?
Odpisz
23 maja 2019, 23:55
@SecretGirlx3: To nie tak działa
Odpisz
23 maja 2019, 23:55
@PanDyrektor: Na jedno wychodzi
Odpisz
24 maja 2019, 00:05
@SecretGirlx3: znowu zrobiłam z siebie głupka bo za późno ogarnęłam o co chodzi xD co za mózg
Odpisz
24 maja 2019, 00:05
@SecretGirlx3: następnym razem myśl jak coś napiszesz
Odpisz
24 maja 2019, 00:13
@SecretGirlx3: Zdarza się
Odpisz
24 maja 2019, 06:46
@rozwalgo: jak ty niby wyliczyłeś te 2mld?
Odpisz
24 maja 2019, 08:11
@knight_of_the_night: Despacito ma 5 mld wejść, a według tego gościa na świecie są 3 mld ludzi
Odpisz
24 maja 2019, 09:03
@rozwalgo: On myśli że jest 3 mln, billion po angielsku to milion, nikt nie mld+ subow
Odpisz
24 maja 2019, 09:59
@DEUSVULTAVE: ch*ja tam ich milion- nasz milion
Ich billion- nasz miliard
Ich trillion- nasz billion
Odpisz
24 maja 2019, 10:22
@mikigra8888: Ale i tak pan rozwalgo, źle napisał pisząc o miliardzie.
Odpisz
24 maja 2019, 12:28
@DEUSVULTAVE: nie, napisał jak najbardziej poprawnie
Odpisz
24 maja 2019, 12:37
@mikigra8888: No nie bo morgz napisał że przekroczył 1 million subskrypcji, a rozwalogo, że przekroczył miliard, i tu się myli
Odpisz
24 maja 2019, 12:52
@DEUSVULTAVE: czego nie rozumiesz? Ich billion to nasz miliard
Odpisz
24 maja 2019, 12:53
@mikigra8888: proszę
Odpisz
24 maja 2019, 12:55
@mikigra8888: Ugh, dobra nie ważne.
Źle się wysłowiłem.
W skrócie. MorgZ jest debilem
Odpisz
24 maja 2019, 13:05
@DEUSVULTAVE: Wybaczam -.-
Odpisz
24 maja 2019, 14:56
@rozwalgo: Amen
Odpisz
24 maja 2019, 06:20
To ten wyrzutek co od MrBeast kopiuje?
Odpisz
24 maja 2019, 11:29
@GeneralDespacito: tak, ta spie**olina
Odpisz
24 maja 2019, 06:53
Morgz to zjeb ogólny. Nie dość że kłamie jak na memie przedstaeiono to jeszcze kradnie pomysły innych twórców np. Mr.Beast.
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2019, 00:11
Morgz, gdy zauważy swój błąd:
Odpisz
23 maja 2019, 23:53
Możemy się go pozbyć?
Odpisz
23 maja 2019, 23:46
No debil ogromny
Odpisz