Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NormalnyCzlowiek

21 lutego 2022, 01:01

Coconut doggy

Avatar patolek111

11 czerwca 2017, 22:05

to jest kapibara tępe paly

Avatar AlPoziomka

14 maja 2021, 13:56

@patolek111: Żyjesz?

Avatar NuQQetS

24 grudnia 2018, 13:54

Ta świnka morska jest większa niż mój pies ;-;

Avatar Choi_Seunghyun

5 lipca 2016, 12:54

ale wielka świnia

Avatar PaUlA213546

17 sierpnia 2015, 18:01

Haha mina tego małego chłopca- bezcenna

Avatar kacper258

27 lipca 2013, 09:33

Ta świnka jest bliżej a oni są dalej

Avatar amekninja555

2 marca 2014, 14:03

@kacper258: To jest kapibara. ;-; I ciekawe, gdzie znajdziesz taką małą chustkę. ;_;

Avatar kajtek57

21 lipca 2013, 13:45

Jakim cudem mają Kapibarę w domu?

Avatar Maks2603

21 lipca 2013, 17:23

@kajtek57: Na animal planet widziałem Amerykanów, którzy mili kapibarę .

Avatar kubage123

26 lipca 2013, 19:29

@kajtek57: w ameryce kapibary są zwierzętami hodowlanymi

Avatar TheNelsonPL

26 lipca 2013, 22:02

@Maks2603: U nich to nic takiego , u nas to po prostu byśmy mieli przesrane , przez bandę katoliczek , było by takie piekło . Nie mówie o tej kabibarze , a np o jaszczurkach. Sam posiadam 3 gekony lamparcie , i strach się przyznać bo ' trzymam mordercze bestię ' w domu .. Nie raz ludzie się patrzą dziwnie , wolę nie mówić o mojej pasji , rozumiałbym gdyby one były agresywne , ale nie ! One jedzą mączniki i inne robaczki , i to tyle.. Polska jest zacofanym krajem , dla nas kapibara w domu to coś nie wiarygodnego , u nich to tak samo normalne jak u nas pies czy kot ;)

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2013, 23:18

@TheNelsonPL: nie dla wszystkich, mój kumpel ma warana szmaragdowego i żeglarza, a ja planuję kiedyś zaopatrzyć się w agamę kołnierzastą ;D

Avatar TheNelsonPL

26 lipca 2013, 23:35

Ja jakoś teraz zakupię sobie agamy brodate , i kameleony jemeńskie :D A potem składamy na legwana zielonego i robimy terrarium :>Mam nadzieję że wiesz o co chodziło z moim komentarzem ;0

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2013, 16:43

@TheNelsonPL: wiem o co chodziło, nie jestem tępa.

Avatar kermitez

27 lipca 2013, 00:17

ch*j z kapibarą patrzcie na mine dzieciaka.

Avatar Marvos

26 lipca 2013, 19:41

To kapibara ,a nie świnka morska.

Avatar cOla1825

21 lipca 2013, 12:45

To kapibara.

Avatar hosebo

21 lipca 2013, 11:10

Jaka fajna :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar vulpix
Dodane przez: vulpix

Należy się za piękne oczy

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Nwm co ze mną nie tak

Rel

No to skrzynia biegów do wymiany

Damy radę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka