Zapomnij o nakarmieniu takiej "świnki morskiej"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Nwm co ze mną nie tak
Rel
No to skrzynia biegów do wymiany
Damy radę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lutego 2022, 01:01
Coconut doggy
Odpisz
11 czerwca 2017, 22:05
to jest kapibara tępe paly
Odpisz
14 maja 2021, 13:56
@patolek111: Żyjesz?
Odpisz
24 grudnia 2018, 13:54
Ta świnka morska jest większa niż mój pies ;-;
Odpisz
5 lipca 2016, 12:54
ale wielka świnia
Odpisz
17 sierpnia 2015, 18:01
Haha mina tego małego chłopca- bezcenna
Odpisz
27 lipca 2013, 09:33
Ta świnka jest bliżej a oni są dalej
Odpisz
2 marca 2014, 14:03
@kacper258: To jest kapibara. ;-; I ciekawe, gdzie znajdziesz taką małą chustkę. ;_;
Odpisz
21 lipca 2013, 13:45
Jakim cudem mają Kapibarę w domu?
Odpisz
21 lipca 2013, 17:23
@kajtek57: Na animal planet widziałem Amerykanów, którzy mili kapibarę .
Odpisz
26 lipca 2013, 19:29
@kajtek57: w ameryce kapibary są zwierzętami hodowlanymi
Odpisz
26 lipca 2013, 22:02
@Maks2603: U nich to nic takiego , u nas to po prostu byśmy mieli przesrane , przez bandę katoliczek , było by takie piekło . Nie mówie o tej kabibarze , a np o jaszczurkach. Sam posiadam 3 gekony lamparcie , i strach się przyznać bo ' trzymam mordercze bestię ' w domu .. Nie raz ludzie się patrzą dziwnie , wolę nie mówić o mojej pasji , rozumiałbym gdyby one były agresywne , ale nie ! One jedzą mączniki i inne robaczki , i to tyle.. Polska jest zacofanym krajem , dla nas kapibara w domu to coś nie wiarygodnego , u nich to tak samo normalne jak u nas pies czy kot ;)
Odpisz
26 lipca 2013, 23:18
@TheNelsonPL: nie dla wszystkich, mój kumpel ma warana szmaragdowego i żeglarza, a ja planuję kiedyś zaopatrzyć się w agamę kołnierzastą ;D
Odpisz
26 lipca 2013, 23:35
Ja jakoś teraz zakupię sobie agamy brodate , i kameleony jemeńskie :D A potem składamy na legwana zielonego i robimy terrarium :>Mam nadzieję że wiesz o co chodziło z moim komentarzem ;0
Odpisz
27 lipca 2013, 16:43
@TheNelsonPL: wiem o co chodziło, nie jestem tępa.
Odpisz
27 lipca 2013, 00:17
ch*j z kapibarą patrzcie na mine dzieciaka.
Odpisz
26 lipca 2013, 19:41
To kapibara ,a nie świnka morska.
Odpisz
21 lipca 2013, 12:45
To kapibara.
Odpisz
21 lipca 2013, 11:10
Jaka fajna :)
Odpisz