Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Angielskie śmieszki
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Jakby trochę nie fair
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2019, 21:44
Ten zje**ny ryj szeregowego mówi wszystko.
Odpisz
25 maja 2019, 08:17
Minecraft pod tym względem wygrywa, gdyż nie ma żadnych checkpointów jak w innych grach, tylko "zapisz i wyjdź" w dowolnych momentach.
Odpisz
3 czerwca 2019, 18:10
ale z drugiej strony jak coś spie**olisz to nie ma odwrotu
Odpisz
3 czerwca 2019, 18:28
@mikigra8888: /gamemode creative
Odpisz
3 czerwca 2019, 18:52
gamemode ci ch*ja zrobi jak niechcacy rozpie**olisz sobie świat tnt
Odpisz
3 czerwca 2019, 19:07
@mikigra8888: niechcący XD
Odpisz
3 czerwca 2019, 23:10
@enemixpolska: "niechcący"
Odpisz
4 czerwca 2019, 01:07
@mikigra8888: Gorzej reaktorem pełnym uranu (jak ktoś gra z modem "Industrial Craft 2" to zna to uczucie)
Odpisz
4 czerwca 2019, 00:53
*Professional retarded*
Odpisz
3 czerwca 2019, 16:27
Co to za gra w której nie ma autosave...
Odpisz
3 czerwca 2019, 16:41
@Maksym1222: starsze gry, ogólnie gry z savepointami
Odpisz
3 czerwca 2019, 23:08
@Maksym1222: the Sims na przykład
Odpisz
3 czerwca 2019, 20:27
A co, jeśli sny to rzeczywistość, tylko przed obudzeniem się wychodzimy z nich bez zapisywania i dlatego nie wpływają na nasze życie?
Odpisz
3 czerwca 2019, 23:08
@szczerbatek12: A co jeżeli całe nasze życie to sen, a sen to nasze prawdziwe życie?
Odpisz
3 czerwca 2019, 17:54
Simsy Forever
Odpisz
3 czerwca 2019, 17:41
dlatego niektóre gry mają automatyczne zapisywanie przy wyjściu
Odpisz
3 czerwca 2019, 17:39
Odpisz
25 maja 2019, 01:21
Zapisz > zapisz (drugi raz dla pewności) > zapisz i wyjdź
I wszystko działa.
Odpisz
3 czerwca 2019, 16:42
@Anielka999: Ja w Simsach xD
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2019, 23:24
miałem dziś w simsach
a miałem już żone i dzieciaki...
Odpisz
3 czerwca 2019, 16:21
teraz masz simsa zamkniętego w pętli czasowej - kiedy w końcu udało mu się ułożyć swoje życie, cofa się w czasie i rozpoczyna wszystko od nowa
Odpisz
24 maja 2019, 23:38
Miałem coś podobnego dzisiaj. Budujesz sobie osadę, słuchasz muzyki, wszystko jest super, fajnie, aż tu nagle "JEB" - błąd aplikacji. I cała je**na godzina budowania poszła...
Odpisz
24 maja 2019, 23:25
Odpisz