memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 maja 2019, 10:41
Czy tylko ja jestem introwertyczny i nie lubię brzydkiej pogody?(chyba że w domku nad jeziorem, wtedy jest jakieś fajne uczucie)
Odpisz
4 czerwca 2019, 08:58
nie, introwertykiem jesteś gdy nie lubisz każdej pogody
4 czerwca 2019, 09:26
@XDgierman: A,ok
3 czerwca 2019, 21:52
Ricardo widzę w tej błyskawicy
3 czerwca 2019, 19:26
*potrzymaj mi wodę źródlaną
3 czerwca 2019, 19:12
Te błyskawice wyglądają jak jakiś Kaiju.
25 maja 2019, 08:53
Zawsze wolałem patrzenie na burzę
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 maja 2019, 10:41
Czy tylko ja jestem introwertyczny i nie lubię brzydkiej pogody?(chyba że w domku nad jeziorem, wtedy jest jakieś fajne uczucie)
Odpisz
4 czerwca 2019, 08:58
nie, introwertykiem jesteś gdy nie lubisz każdej pogody
Odpisz
4 czerwca 2019, 09:26
@XDgierman: A,ok
Odpisz
3 czerwca 2019, 21:52
Ricardo widzę w tej błyskawicy
Odpisz
3 czerwca 2019, 19:26
*potrzymaj mi wodę źródlaną
Odpisz
3 czerwca 2019, 19:12
Te błyskawice wyglądają jak jakiś Kaiju.
Odpisz
25 maja 2019, 08:53
Zawsze wolałem patrzenie na burzę
Odpisz