Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
A jednak zrobili to w ten sposób
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zdeklasowani znowu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Kiedy vaper powie do osoby pijącej piwo bezalkoholowe, że jest pedałem.
Komentarze
Odśwież6 października 2019, 19:10
Piję piwo bezalkoholowe bo nie jestem pełnoletni
Odpisz
1 czerwca 2019, 14:10
Wg definicji z Wikipedii piwo to napój alkoholowy, więc piwo nie może być bezalkoholowe.
Odpisz
1 czerwca 2019, 14:13
@NwordPass: A co do hejtu na vaperów to go nie rozumiem. Z tego co mi wiadomo to tytoń jest dużo bardziej szkodliwy od olejków używanych w e-papierosach, a w dodatku podobno paskudnie smakuje. Jeżeli ktoś ma ochotę palić to vapowanie jest dobrą alternatywą, a co ważniejsze zdrowszą.
Ps. Nie piję, ani nie palę, żeby nie było, że bronię siebie samego.
Odpisz
8 czerwca 2019, 17:22
@NwordPass: Racja, piwo "bezalkoholowe" zawsze ma jakiś procent, mały, ale zawsze, a nazwa "bezalkoholowe" to zwykły chwyt marketingowy.
Odpisz
1 czerwca 2019, 15:36
"Moi koledzy z budy" starter pack
Odpisz
25 maja 2019, 18:25
Ale proszę mi nie szkalować bezalkoholowego
Odpisz
25 maja 2019, 20:49
Ja tam lubie radlera. Z rodzicami popijam
Odpisz
25 maja 2019, 23:23
@Pikachu_fan_Subaru: Ja podobnie
Odpisz
26 maja 2019, 10:13
aaa to tak gdybyście nie pili to byłoby przeciwnie. Jak ja to bardzo kuhwa znam.
Odpisz
1 czerwca 2019, 15:02
@KKuubbaaa1: Ja nie piję, uważam, że bezalkoholowe piwo jest ohydne, ale jeżeli ktoś nie może pić alkoholu, a lubi czuć smak piwa (miernego piwa, ale jednak) to bezalkoholowe to dobra alternatywa.
Odpisz
25 maja 2019, 19:11
Jeśli jesteś kierowcą, a chcesz tego dnia chociaż poczuć smak piwa bezalkoholowe daje Ci taką możliwość, jeśli palisz e-fajka to znaczy, że po prostu chcesz poczuć ch*ja w dupie
Odpisz
26 maja 2019, 10:14
no nie wiem jak ten kierowca używa tego e peta.
Odpisz
26 maja 2019, 03:04
prosze nie mieszać w to pedałów
Odpisz
25 maja 2019, 20:04
Piwo jest niedobre
Odpisz
25 maja 2019, 18:45
Piwo zaczyna się od 4%, te co ma 2% to sok,a bezalkoholowe to trując woda
Odpisz
1 czerwca 2019, 15:47
@norek00: To tak nie działa.
Odpisz
1 czerwca 2019, 16:52
@norek00: Za dużo Blok Ekipy.
Odpisz