memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 czerwca 2019, 09:36
Im trashman! I eat garbage!
Odpisz
26 maja 2019, 12:05
Ja to serio chciałbym zobaczyć.
3 czerwca 2019, 07:35
@Grandsoniusz: jak my wszyscy
26 maja 2019, 12:22
Ja już pisałem, wzrostem to bardziej Joe Pesci, jasne lubię Danny'ego, ale w jedną stronę z Wolverine'm już przesadzili, po co robić to w drugą?
2 czerwca 2019, 19:08
mi się jackman podobał
2 czerwca 2019, 21:58
@Saaaaasuke: Jackman był świetnym Loganem, ale mi z przesadzeniem chodzi tylko o wzrost, bo charakter został genialnie odwzorowany
było by zabawnie gdyby zagrał go taki niski gość
2 czerwca 2019, 21:39
Parodia Wolverine Oglądałbym
Ja to chciałbym zobaczyć bardziej Keanu Revesa
2 czerwca 2019, 22:53
Jak śmiesz obrażać Danny'ego De Vito.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2019, 09:36
Im trashman! I eat garbage!
Odpisz
26 maja 2019, 12:05
Ja to serio chciałbym zobaczyć.
Odpisz
3 czerwca 2019, 07:35
@Grandsoniusz: jak my wszyscy
Odpisz
26 maja 2019, 12:22
Ja już pisałem, wzrostem to bardziej Joe Pesci, jasne lubię Danny'ego, ale w jedną stronę z Wolverine'm już przesadzili, po co robić to w drugą?
Odpisz
2 czerwca 2019, 19:08
mi się jackman podobał
Odpisz
2 czerwca 2019, 21:58
@Saaaaasuke: Jackman był świetnym Loganem, ale mi z przesadzeniem chodzi tylko o wzrost, bo charakter został genialnie odwzorowany
Odpisz
3 czerwca 2019, 07:35
było by zabawnie gdyby zagrał go taki niski gość
Odpisz
2 czerwca 2019, 21:39
Parodia Wolverine
Oglądałbym
Odpisz
26 maja 2019, 12:22
Ja to chciałbym zobaczyć bardziej Keanu Revesa
Odpisz
2 czerwca 2019, 22:53
Jak śmiesz obrażać
Danny'ego De Vito.
Odpisz