3 miesiące treningu w 3 minuty piosenki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Żartownisie
Nie znoszę kleszczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To musiało być męczące
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2019, 16:10
możesz dać szablon? akurat tego jedynego nie ma w gotowych.
Odpisz
17 lipca 2019, 10:37
Odpisz
2 czerwca 2019, 16:29
Brać się do roboty
Odpisz
3 czerwca 2019, 10:54
@Baturaj: wroga bić już czas
Odpisz
3 czerwca 2019, 11:47
@MsCrazyAlex: Widzę zamiast mężczyzn, mnóstwo bab wśród was!
Odpisz
3 czerwca 2019, 13:21
@Piket: Takiej bandy nikt nie zlęknie się!
Odpisz
3 czerwca 2019, 13:31
@Baturaj: Za drżyjcie więc na dźwięk tych słów, Mężczyzn z was, wkrótce sam, zrobię znów...
Odpisz
3 czerwca 2019, 14:27
@Piket: (za dużo naraz dajesz, po jednym wersie śpiewamy)
Z wierzchu masz być skałą!
Odpisz
3 czerwca 2019, 22:48
@Baturaj: ma się żar z niej tlić
Odpisz
3 czerwca 2019, 23:17
@MsCrazyAlex: (*w niej)
Każdy bój zwyciężysz!
Odpisz
4 czerwca 2019, 00:09
@Baturaj: (nie poprawiaj mnie)
Właśnie tak ma być
Odpisz
4 czerwca 2019, 09:41
@MsCrazyAlex: (będę, bo psujesz najwspanialszą piosenkę Disneya)
Dziś, gdy widzę was, niedobrze mi!
Odpisz
4 czerwca 2019, 18:27
@Baturaj: (najpiękniejsza to daj skok z aladyna)
Zadrżyjcie więc na dźwięk tych słów
Odpisz
4 czerwca 2019, 18:35
@MsCrazyAlex: (GRRRRR, MUSISZ PSUĆ?!!!)
*Więc wytężcie wreszcie słuch!
Mężczyzn z was, wkrótce sam, zrobię znów!
Odpisz
4 czerwca 2019, 18:37
@Baturaj: (przepraszam xd)
Co chwila coś zatyka mnie
Odpisz
4 czerwca 2019, 19:11
@MsCrazyAlex: Ja ostatnio czuję dreszcze...
Odpisz
4 czerwca 2019, 19:29
@Baturaj: nieraz z wf-u wiałem byłem głąb
Odpisz
5 czerwca 2019, 06:53
@MsCrazyAlex: Ten gość dał im nieźle w kość!
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2019, 12:36
@Piket: Może mnie nie przejrzał jeszcze?
Odpisz
5 czerwca 2019, 17:03
@Baturaj: nie chodziłem na pływalnię to był błąd!
Odpisz
5 czerwca 2019, 20:27
@Piket: (silny bądź)
Odpisz
5 czerwca 2019, 21:11
@MsCrazyAlex: Musicie być jak szalona rzeka!
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2019, 22:47
@Piket: (silny bądź!)
Odpisz
6 czerwca 2019, 05:21
@Baturaj: jak Tajfun który obali mur!
Odpisz
6 czerwca 2019, 08:59
@Piket: a jednocześnie tak tajwmniczy jak księżyc co wygląda tu zza chmur
Odpisz
6 czerwca 2019, 10:13
@MsCrazyAlex: Blisko już do walki, naprzód gna ten czas!
Odpisz
6 czerwca 2019, 12:14
@Piket: widzę zamiast mężczyzn mnóstwo bab wśród was
Odpisz
6 czerwca 2019, 13:05
@MsCrazyAlex: (powinno być) tylko twardy rozkaz łączy mnie i was!
Odpisz
6 czerwca 2019, 13:53
@Piket: Lepiej odejdź, bo dla ciebie brak
Odpisz
7 czerwca 2019, 13:31
@Baturaj: Miejsca więc gnaj z tąd co tchu...
Odpisz
7 czerwca 2019, 19:19
@Piket: Z ciebie nic nie da się zrobić tu!
Odpisz
13 czerwca 2019, 09:26
@Baturaj: (Silny bądź!)
(Swoją drogą myślałem że wzajemne zielone przy takim śpiewaniu to tradycja, a jak na razie tylko ja daję je Wam...)
Odpisz
14 czerwca 2019, 08:26
@Baturaj: Przyjacielu my to robimy z miłości do śpiewania a nie do zielonych strzałek... XD
Odpisz
14 czerwca 2019, 08:27
@Piket: Ale już ci dałem więc nie płacz...
Odpisz
14 czerwca 2019, 12:24
@Piket: (ale to Jejowa tradycja!)
Musicie być jak SZALONA RZEKA!
Odpisz
14 czerwca 2019, 14:13
@Baturaj: Jak Tajfun który obali mur!
Odpisz
14 czerwca 2019, 16:59
@Piket: I równocześnie tak tajemniczy
Odpisz
14 czerwca 2019, 17:27
@Baturaj: jak księżyc co wygląda tu zza chmur!
Odpisz
14 czerwca 2019, 23:21
@Piket: (silny bądź!)
Odpisz
27 maja 2019, 06:30
Jest jakiś film Disneya bez piosenek?
Odpisz
27 maja 2019, 07:01
Pierwsze były nieme
Odpisz
27 maja 2019, 07:32
Nowe Szaty Króla.
Odpisz
27 maja 2019, 07:36
@DinoSummer: jest piosenka, na początku
Odpisz
27 maja 2019, 07:37
@Ten_Leniacz_Netu24: Szlag!
Odpisz
27 maja 2019, 07:40
Atlantyda: Zaginiony Ląd jest bez piosenek o ile pamiętam
Odpisz
27 maja 2019, 08:15
Iron Man
Odpisz
27 maja 2019, 08:30
Bodajże atlantyda i planeta skarbów
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2019, 10:06
@Revant42: "jestem kimś"
Odpisz
27 maja 2019, 16:02
@Revant42: w planecie skarbów jest. Chyba we wszystkich jest
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2019, 08:02
Zwierzogród.
Znaczy się jest jedna, ale akurat leci ona dwa razy i nikt jej nie śpiewa jak w tych starszych fimach Disneya (raz jak główna bohaterka słucha muzyki na pocątku filmu, a drugi raz na końcu, na koncercie)
Odpisz
2 czerwca 2019, 09:12
The Last Jedi.
Odpisz
2 czerwca 2019, 10:07
raczej chodzi o filmy animowane disneya
Odpisz
7 czerwca 2019, 23:02
w glowie shie nie miesci
Odpisz
8 czerwca 2019, 00:54
@Ten_Leniacz_Netu24: Domyśliłem się, ale jakby jednak chodziło o wszystkie to podałem.
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:10
Bajki Disneya to prawie musicale.
Odpisz
2 czerwca 2019, 15:10
@Pantala: spora część z nich to właściwie są musicale, jak chociażby kraina lodu
Odpisz
3 czerwca 2019, 10:55
@Dardanelle: albo aladyn ten nowy
Odpisz
3 czerwca 2019, 19:42
@MsCrazyAlex: stary też był praktycznie musicalem, chyba większość piosenek jest taka sama w obu wersjach
Odpisz
3 czerwca 2019, 22:48
@Dardanelle: tłumaczenia są inne i jest więcej piosenek ze względu na długość filmu aktorskiego
Odpisz
3 czerwca 2019, 11:56
Jeśli myślisz że pokonasz mnie
To jesteś w błędzie
Nim zrobisz coś ostrzegam cię
Niełatwo będzie
Ale skoro tego bardzo chcesz
Próbuj bracie lecz się strzeż
Złaź ze mnie no już
I drogą swą idź
Nie ruszaj mnie bo
Swobodnie chcę żyć
No wynoś się precz
Lub pokaż w końcu coś
Bo ja już tego mam naprawdę dość
Złaź ze mnie no już
To tylko jest taka gra
My w nią gramy
Lecz bardzo małą szansę w niej masz
Jej wynik znamy
Ale skoro tego bardzo chcesz
Próbuj bracie lecz się strzeż
Złaź ze mnie no już
I drogą swą idź
Nie ruszaj mnie bo
Swobodnie chcę żyć
No wynoś się precz
Lub pokaż w końcu coś
Dostałeś nieźle chłopie dzisiaj w kość
Złaź ze mnie no już
Złaź ze mnie no już
No złaź
No już no już no już...
Złaź ze mnie no już
Odpisz
2 czerwca 2019, 14:32
To brzmi jak training montage z rockiego balboy
Odpisz