Mężczyźni też mają uczucia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fergus
Lekko nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2013, 21:57
Jak również ból (fizyczny i psychiczny), zmęczenie itp itd. Ja nie jestem cyborgiem :(
Odpisz
22 lipca 2013, 22:19
@Mnich1: Nikt nie jest cyborgiem
Ani wy mężczyźni ani my kobiety
Odpisz
22 lipca 2013, 22:23
@slimak980: Hmm... sugerujesz, że cyborgi są bezpłciowe? :O
Odpisz
22 lipca 2013, 22:30
@Shauni: Hm może tak może nie kto ich tam wie
Odpisz
22 lipca 2013, 22:32
@slimak980: Ale jakbym był to bym miał spokój :(
Odpisz
22 lipca 2013, 22:34
@Mnich1: No fakt
Odpisz
26 lutego 2017, 22:26
@slimak980: sugerujesz że pralka nie jest maszyną?
Odpisz
16 października 2017, 21:27
@Sebzer: Czy ty właśnie narzucileś mu przynależność do grupy?
Odpisz
27 listopada 2017, 18:35
@Avcio01: czy ty właśnie narzuciłeś/aś/oś mi płeć?
Odpisz
27 listopada 2017, 19:06
@Sebzer: użyłem zwrotu "ty", które nie sugeruje płci, ale wskazuje osobę do której się zwróciłem poprzez znaczek @ (w tym przypadku jesteś nim ty @Sebzer). Poza tym nie jestem pewien do swojej orientacji, która jest Apaczańskim Helikopterem Bojowym.
Odpisz
28 listopada 2017, 17:28
@Avcio01: uyżyłeś/aś/oś słowa ,,narzuciŁEŚ" przez co z góry założyłeś/aś/oś że jestem płci męskiej a tym czasem ja się identyfikuję jako hugokopter. czuje ię urażony
Odpisz
28 listopada 2017, 18:17
@Sebzer:
Odpisz
29 listopada 2017, 15:33
@Avcio01: xD
Odpisz
29 listopada 2017, 16:14
@Sebzer: Gdzie tu widzisz, że on/ona/ono zasugerował(a,o), że Hitler był chrześcijaninem? On/Ona/Ono napisał(a,o) do niego/niej/nioj "przypominam, że Hitler i Stalin byli ateistami", a Shauni mu odpisał(a,o), że nie mogli być ateistami, bo ateista nie napisał by w swojej książce "likwidując naród żydowski wypełniam wolę BOSKĄ i BOSKI plan".
Odpisz
7 grudnia 2017, 23:06
@Avcio01: właśnie zdobyłem prywatnego hejtera! moja przygoda się rozpoczyna!
Odpisz
29 listopada 2017, 15:33
no ja odczówam na przykład depresję xD
Odpisz
22 lipca 2013, 21:10
no właśnie
Odpisz