Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Lekko nie będzie
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2022, 07:59
W moim przypadku to działa tak że bardzo chcę mieć kogokolwiek irl a nie umiem.
Odpisz
28 maja 2019, 05:29
Antyspołeczny.
Antysocjalni to chyba są ludzie mówiący "A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści"
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2019, 06:57
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: DZIĘKI! Robiłem mema, a jedyne co miałem w głowie to właśnie anty-socjalny.
Odpisz
28 maja 2019, 07:19
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Aspołeczni nawet lepiej
Odpisz
28 maja 2019, 19:59
@DEUSVULTAVE: Miałeś na myśli raczej aspołeczność. No chyba, że jesteś agresywnym psychopatą/socjopatą i masz tendencje do występowania przeciwko społeczeństwu, to w takim razie faktycznie, antyspołeczność pasuje.
Odpisz
28 maja 2019, 20:19
@KrewetkaModliszkowa: aspołeczność i antyspołeczność do to samo. Jeśli słowo ma dodatek "a" na początku to chodzi zwykle o "anty"
Przy okazji fobia społeczna i aspołeczność nie są tym samym, chociaż często razem występują.
Odpisz
28 maja 2019, 20:27
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Wikipedia mówi co innego.
Odpisz
5 czerwca 2019, 21:11
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Anty- oznacza sprzeciw, A- oznacza brak.
Odpisz
5 czerwca 2019, 21:20
@erykhim44: Bożydar i tak zostawił
Odpisz
5 czerwca 2019, 21:11
Aspołeczność to nic złego, czemu się tym chwalisz
Odpisz
5 czerwca 2019, 22:04
@erykhim44: Teoretycznie to nieumiejętność w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich, a, że ludzie są zwierzętami stadnymi to jest to trochę złe.
Odpisz
5 czerwca 2019, 22:40
@NwordPass: Nie nieumiejętność, tylko po prostu brak społeczności.
Osoby aspołeczne wystarczająco często potrafią czytać ludzi.
Odpisz
6 czerwca 2019, 09:47
@erykhim44: Nawet jeśli potrafią czytać ludzi to nadal w większości nie potrafią znaleźć towarzystwa. Uważasz, że są samotni z wyboru, bo lepiej się tak czują, niż przebywając z kimś?
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2019, 13:28
@NwordPass: Owszem, tak wierzę.
Albo po prostu nie potrafią się identyfikować z innymi.
Albo po prostu mają lepsze rzeczy do roboty niż gadanie o pogodzie.
Albo nikt nie jest godny przebywania z nim.
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2019, 19:19
@erykhim44: Chodzi o to, że ludzie z natury wolą przebywać w towarzystwie, niż w samotności, a osoby, które wolą sytuację wręcz przeciwną są raczej po negatywnych przeżyciach z innymi ludźmi.
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2019, 21:20
@NwordPass: Każdy miał negatywne przeżycia z innymi ludźmi.
I gdyby nie one, to byśmy byli z nimi ciągle, do momentu zaburzenia.
Odpisz
28 maja 2019, 10:28
r/thanksimcured
Odpisz