Ale jesteś niski, to totalnie twoja wina hehe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Cóż za brak szacunku
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Deal życia
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2019, 12:20
W sumie mam 16 lat i 1.57. Ciągle mi mówią żebym urósł i wyzywają mnie od karłów :V
Odpisz
6 czerwca 2019, 12:28
@Wladimir_Putin: a próbowałeś może, no nie wiem... Urosnąć?
Odpisz
6 czerwca 2019, 12:38
@Wladimir_Putin: Dziwisz się?
Odpisz
6 czerwca 2019, 13:17
@Wladimir_Putin: 16 lat 1,66m mniej więcej, znam to umu
Odpisz
6 czerwca 2019, 13:26
@mortzmargonem: almost same
Odpisz
6 czerwca 2019, 14:12
@Selkes: oczywiście. Wskoczylem również do ryżu. Chyba muszę wymusić restart.
Odpisz
6 czerwca 2019, 14:49
@mortzmargonem: 17 lat i prawie 2 metry :|
Odpisz
6 czerwca 2019, 15:41
@mortzmargonem: jutro 17 i jakieś 168-170
Odpisz
6 czerwca 2019, 15:49
@Piotro165: ja tam mam 173 ale moja luba 174, więc jak założyła już kilka razy szpilki to czuję się jak krasnoludek
Odpisz
6 czerwca 2019, 20:08
@Piotro165: specjalnie wejde jutro na jeje zeby pod tym komentarzem zyczyc ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
Odpisz
6 czerwca 2019, 22:59
ooo <3
Odpisz
7 czerwca 2019, 00:32
@Piotro165: wszystkiego najlepszego , stary !
Odpisz
7 czerwca 2019, 06:40
@Wladimir_Putin: dziękuję panie Prezydencie
Odpisz
7 czerwca 2019, 06:56
@Piotro165: Wszystkiego najlepszego
Odpisz
7 czerwca 2019, 07:22
@Qwerty454750: dzięki
Odpisz
7 czerwca 2019, 08:30
@Piotro165: https://memy.jeja.pl/509873,najlepszego.html
Odpisz
8 czerwca 2019, 14:29
@Piotro165: Wszystkiego najlepszego
Odpisz
21 grudnia 2019, 18:52
@Wladimir_Putin: XDD 12 i 1.63m
Odpisz
28 maja 2019, 16:59
Mutanci? Gdzie?
Odpisz
6 czerwca 2019, 12:19
@MCAssassin: tutaj
Odpisz
6 czerwca 2019, 12:39
@Selkes: *Angry Space Marine Noises*
Odpisz
29 maja 2019, 15:37
To gdzie ten Wiedźmin?
Odpisz
6 czerwca 2019, 12:27
@GalenMarek: haha bo mutant a wiedźmini to mutanci haha 3 wiedźmin 3 najlepszy
Odpisz
6 czerwca 2019, 14:32
@Selkes: Jeśli idzie o grę to akurat się nie zgodzę. W1 es betta.
Odpisz
6 czerwca 2019, 15:00
@GalenMarek: to była ironia
Odpisz
6 czerwca 2019, 15:14
@Selkes: Nie musisz mnie informować o fakcie jej użycia.
Odpisz
28 maja 2019, 19:31
Jednak nie przeszło bo jest 19:31
Odpisz
28 maja 2019, 16:34
chciałabym mieć mutacje na słodszy glosik a wy?
Odpisz
28 maja 2019, 16:35
Ja chciałabym też mieć słodszy głos, poważny mam taki...
Odpisz
28 maja 2019, 16:36
a ja chcę umieć mówić r
Odpisz
28 maja 2019, 16:38
Ja chciałbym wygrać na loterii.
Odpisz
28 maja 2019, 16:47
a ja to chciałbym być humanoidalnym szlamem, takie jak w fantasy, tu przykład takowego
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2019, 16:47
@Archeologwinternetach: ja chciałbym wspiąć się na górę i spaść
Odpisz
28 maja 2019, 16:48
@Tymek590: wystarczy mówić r
Odpisz
28 maja 2019, 16:50
@pokemon223: ale ja nie umiem mówić r
Odpisz
28 maja 2019, 16:50
@Tymek590: żeby umieć musisz mówić r
Odpisz
28 maja 2019, 16:50
@Tymek590: idź do logopedy
Odpisz
28 maja 2019, 16:51
@Tymek590: przecież powiedziałeś
Odpisz
28 maja 2019, 16:55
@pokemon223: nie pomogło
Odpisz
28 maja 2019, 16:55
@Tymek590: CZELLLWONE LÓÓŻE
Odpisz
28 maja 2019, 17:03
@Tymek590: co mówisz zamiast R
Odpisz
28 maja 2019, 17:06
@pokemon223: najprawdopodobniej mówi H
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2019, 17:07
CEHHWONE HÓŻŻEEEE
Odpisz
28 maja 2019, 17:10
@Tymek590: Powiedz "rabarbar"
Odpisz
28 maja 2019, 17:10
Z jakiej gry to?
Odpisz
28 maja 2019, 17:11
@pokemon223: coś pomiędzy "l", a "ł", a "y"
Odpisz
28 maja 2019, 17:14
Antiquia Lost
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2019, 17:45
@Tymek590: gałdze tobą.
Odpisz
28 maja 2019, 17:50
@KKuubbaaa1: nie stłasz nie stłasz bo zesłasz łószko
Odpisz
28 maja 2019, 18:11
@Tymek590: k
Odpisz
28 maja 2019, 20:08
ja chciałbym być wyższy
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2019, 21:18
@Tymek590: wiecie jak to mówio
jeden chcialby byc papierzem
Odpisz
6 czerwca 2019, 12:06
.
Odpisz
6 czerwca 2019, 12:28
drugi chciałby być rzołnierzem
Odpisz
6 czerwca 2019, 14:44
@Tymek590: Jabajbaj
Odpisz
6 czerwca 2019, 14:45
@Gremu: jeden uadny, drugi bszydki
Odpisz