Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PyraJejanska

24 czerwca 2021, 12:39

REL

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

20 kwietnia 2021, 07:24

Rel
I pozdrowienia z losowych

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2020, 14:14

U mnie tak jest. Do jasnej cholery, śmiali się ze mnie bo nie umiem grać

Avatar arenak1111

15 października 2019, 22:19

Piłka nożna jest w sumie spoko gdy gra się w nią tak 4fun na przykład z najlepszymi ziomkami, ale tak na wf-ie ze zje**mi z innych klas to ugh wszyscy na serio to biorą, dobrze że w licbazie wybraliśmy siatkówkę, jest prostsza i przyjemniejsza

Avatar Anonim7362616

24 grudnia 2019, 22:19

@arenak1111: u mnie na wf-ie to wygląda tak że jak wybieramy składy i jak ktoś wybierze swoich ziomków ,którzy są słabi w piłke to momentalnie każdy "gwiazdor" który jest z nimi w zespole ma focha bo przegrają etc i to jest w uber normalnie denerwujące

Avatar arenak1111

24 grudnia 2019, 23:51

@Anonim7362616: No wiadomo zawsze te sportfagi muszą się pokazać jacy to oni nie są

Avatar Anonim7362616

25 grudnia 2019, 00:08

@arenak1111: no niestety ale przynajmniej można z nimi w miare normalnie w siatkówke pograć

Avatar Jakut484

23 października 2019, 14:52

czy to jest orlik z radomia?

Avatar Drag_on

2 września 2019, 23:03

I cyk SETNY KOMENTARZ

Avatar Drag_on

2 września 2019, 23:03

Jakbym widział sb

Avatar
Spirit_

29 maja 2019, 14:40

wole zbijak zbijak to jest wojna

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2019, 23:31

Celuj w takim razie w stawy

Avatar Rachetix

2 lipca 2019, 01:01

Jak u mnie jest zbijak to odwalam Matrixa

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 czerwca 2019, 10:26

Ja tak mam podczas gdy gramy na wf w siatkówkę ;w; najgorzej

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2019, 17:17

Piesełkiii!!! <3

Avatar Mrpoker

9 czerwca 2019, 23:15

Avatar
ZiemiaJestPlaska

11 czerwca 2019, 08:41

wypad

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2019, 16:10

Pieseł to kanon. Nie trzeba się nad nim spuszczać.

Avatar AleksandrettObrozny

22 października 2019, 17:32

Pierwszy raz widzę osobę która dostała orgazmu na sam widok psów

Avatar Fafikens12

8 czerwca 2019, 00:28

w ogóle wf to jest głupota zmuszanie tylko do grania w te P I Ł K I

Avatar Lemonke

7 czerwca 2019, 15:55

Haha mój wf w pigułce

Avatar komiks42

7 czerwca 2019, 11:44

Najgorszy był gosciu co wmówił sobie że lubie siatkówkę ale jestem w niej ch*jowy.
A ka zawsze wolałem ręczną i hokeja

Avatar Ajgorak

29 maja 2019, 14:46

sama prawda

Avatar polandball1

7 czerwca 2019, 00:16

@Ajgorak: AUSLANDER

Avatar Ajgorak

7 czerwca 2019, 10:25

@polandball1: Mi amor, mon chéri

Avatar Kacprrr

29 maja 2019, 15:08

W sumie to każda z tych osób jest zajebista, bo robi co umie, stara się.

Nie cierpię za to na wf tylko jednej rzeczy: kiedy ktoś nie umie grać i nawet się nie stara nauczyć albo rozegrać czegoś lepiej i nawet nie chce robić postępów.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar ChoryGrzyb

7 czerwca 2019, 07:56

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: a pomyśl sobie że czy tego chcesz czy nie pewne rzeczy będziesz musiał zrobić więc chociaż ze znudzenia można zacząć coś robić na tych lekcjach

Avatar aj23498

7 czerwca 2019, 09:40

@Kacprrr: w gimnazjum na lekcjach Wf mieliśmy tylko piłkę nożna, grałem na bramce i nawet mi to wychodziło (średni byłem w te klocki ale praktycznie nikt nie chciał stać na bramce więc często ci najlepsi brali mnie do drużyny - na bezrybiu i rak ryba) ale za to w technikum to już cały czas była siatkówka w której jestem totalnym 0 i której nienawidzę. Robiłem co mogłem, starałem się bardzo pomóc mojej drużynie wygrać wiec....... siedziałem na ławce i obserwowałem jak graja, dzięki czemu tracili mniej punktów i wygrywali

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

No to skrzynia biegów do wymiany

Drewniany kominek

Należy się za piękne oczy

Niegrzeczny Oskarek

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka