memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 czerwca 2019, 21:05
Jako fan skryby Otisa obowiązkowo zostawiam zieloną strzałkę
Odpisz
8 stycznia 2025, 00:10
@polska_cebulka: dzięki
8 czerwca 2019, 19:59
Witam, mam pytanie. Z jakiej armii jest żołnierz któremu husarz podaje rękę? Z Austriackiej? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
8 czerwca 2019, 20:55
@Rycerz_Mateusz: Z armii Węgierskiej. Sam screen jest z piosenki o przyjaźni węgiersko-polskiej zespołu "Huraganica"
9 czerwca 2019, 08:07
@SugiliteBig4: Hungarica*
8 czerwca 2019, 20:36
Mogę prosić o szablon?
30 maja 2019, 15:51
Jak to jest być skrybą?
30 maja 2019, 19:44
@DinoSummer: Dobrze.
8 czerwca 2019, 19:05
@Ambassador: to nie ma tak, że dobrze... ani że niedobrze. Gdybym miał powiedzieć co najbardziej cenię w życiu powiedziałbym, że ludzi...
8 czerwca 2019, 19:48
@Angel_Kubixarius: +1 za znany cytat który nie wiem skąd pochodzi
8 czerwca 2019, 19:50
@janektoziomal: widzę czerwone już ci ktoś dał, na przyszłość: Asterix i Obelix: misja Kleopatra -> jeden z ulub filmów jejowiczów
8 czerwca 2019, 20:03
@Angel_Kubixarius: już się doinformowałem ale dzięki. a oceny... Meh dają je bo dają jakby coś od tego zależało
8 czerwca 2019, 19:06
I to właśnie te przypadkowe spotkania kształtują nasze życie.
30 maja 2019, 15:00
Bo oni podali ją gdy był sam, gdy sobie nie radził
30 maja 2019, 14:54
Gdyby miał powiedzieć co ceni w życiu najbardziej, powiedziałby, że ich
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 czerwca 2019, 21:05
Jako fan skryby Otisa obowiązkowo zostawiam zieloną strzałkę
Odpisz
8 stycznia 2025, 00:10
@polska_cebulka: dzięki
Odpisz
8 czerwca 2019, 19:59
Witam, mam pytanie. Z jakiej armii jest żołnierz któremu husarz podaje rękę?
Z Austriackiej? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Odpisz
8 czerwca 2019, 20:55
@Rycerz_Mateusz:
Z armii Węgierskiej. Sam screen jest z piosenki o przyjaźni węgiersko-polskiej zespołu "Huraganica"
Odpisz
9 czerwca 2019, 08:07
@SugiliteBig4: Hungarica*
Odpisz
8 czerwca 2019, 20:36
Mogę prosić o szablon?
Odpisz
30 maja 2019, 15:51
Jak to jest być skrybą?
Odpisz
30 maja 2019, 19:44
@DinoSummer: Dobrze.
Odpisz
8 czerwca 2019, 19:05
@Ambassador: to nie ma tak, że dobrze... ani że niedobrze. Gdybym miał powiedzieć co najbardziej cenię w życiu powiedziałbym, że ludzi...
Odpisz
8 czerwca 2019, 19:48
@Angel_Kubixarius: +1 za znany cytat który nie wiem skąd pochodzi
Odpisz
8 czerwca 2019, 19:50
@janektoziomal: widzę czerwone już ci ktoś dał, na przyszłość: Asterix i Obelix: misja Kleopatra -> jeden z ulub filmów jejowiczów
Odpisz
8 czerwca 2019, 20:03
@Angel_Kubixarius: już się doinformowałem ale dzięki. a oceny... Meh dają je bo dają jakby coś od tego zależało
Odpisz
8 czerwca 2019, 19:06
I to właśnie te przypadkowe spotkania kształtują nasze życie.
Odpisz
30 maja 2019, 15:00
Bo oni podali ją gdy był sam, gdy sobie nie radził
Odpisz
30 maja 2019, 14:54
Gdyby miał powiedzieć co ceni w życiu najbardziej, powiedziałby, że ich
Odpisz