Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Towarzysz777

31 maja 2019, 20:38

Och, to te amerykańskie/angielskie atrapy z WWII mające na celu zmylić bombowce wroga?

Avatar assassin11

31 maja 2019, 23:08

@Towarzysz777: dokładnie

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2019, 16:38

@Towarzysz777: angielskie... Operacja Fortitude.

Avatar Biedral

9 czerwca 2019, 22:08

@Towarzysz777: i nie bombowce tylko wywiad wroga

Avatar koberek

10 czerwca 2019, 00:12

@Towarzysz777: Miały zmylić Niemców, że inwazja odbędzie sie w Calais a nie w Normandii. Udało się

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2019, 20:22

@koberek: A czasem nie była mowa o Norwegii? Przecie Calais jest tuż obok Normandii, to kwestia pół dnia drogi, dla lotnictwa nawet szybciej.

Avatar koberek

Edytowano - 12 czerwca 2019, 16:33

Hitler nie był zbyt inteligentny i nie uwierzył prawie do samego końca, jak wysłał rezerwy to było już za późno. Choć alianci uderzyli w kilku miejscach wtedy, największą siłę skierowali na Normandię i mimo zaskoczenia Niemców i tak zginęło ich zbyt wielu. A propos - Kwestia inwazji to kilka godzin, a lotnictwo nawet nie dostało rozkazu wylotu

Avatar michaolekYT

9 czerwca 2019, 16:40

Dziewczyny: Jezu tu nawet Starbucksa nie ma
Chłopcy: *pocichu podpieprzają czołg*

Avatar SpookyBoi

9 czerwca 2019, 17:47

@michaolekYT: Ja bym odpalił silnik i wyjechał na pełnej ku*wie, ale to ja

Avatar PoProstuWojtek

9 czerwca 2019, 21:04

@SpookyBoi: Aż mi się pewna pasta przypomniała...

Avatar Deuslovult

31 maja 2019, 16:13

Muzeum czołgów? Nudne?

Avatar natada

9 czerwca 2019, 17:32

@Deuslovult: Chyba dla tlenionych blondynek ze starbuniuniunia naparzających w candy srush na i-sronie

Avatar Razzberry

9 czerwca 2019, 20:50

@natada: wreście ktoś ma ten sam tok myślenia co ja

Avatar Deuslovult

9 czerwca 2019, 20:51

@natada: 100% racji, czołgi to piękna rzecz

Avatar Memeforteca

9 czerwca 2019, 17:20

Mmm ku*wa czołk

Avatar xmrocznax

31 maja 2019, 16:18

W takim razie chyba jestem chłopcem, chętnie odwiedziłabym muzeum czołgów.

Avatar SkrzydlataHusaria

9 czerwca 2019, 17:12

@xmrocznax: pjona!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ToMaszWMorde
Dodane przez: ToMaszWMorde

Lekko nie będzie

To będzie bolało

Można, tylko trzeba wstawać rano

Przerwa na herbatkę

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka