Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Mało znany szczegół
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Angielskie śmieszki
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2019, 21:38
ja mam odwrotnie :c opalam się, a chce byc blada właśnie
Odpisz
10 czerwca 2019, 21:47
@Ostatni_Imperator: a to czemu?
Odpisz
10 czerwca 2019, 21:51
@KoalaStefan: według mnie jest to ładniejsze, a nie podoba mi się to, że mam taką a nie inną skórę, króla słońce łapie nawet w nocy
Odpisz
10 czerwca 2019, 22:25
@Ostatni_Imperator: Romantyczni poeci unikali jak najbardziej słońca i od tego umierali z braku witaminy D
Opalona skóra też skóra, zapewne w obu ci ładnie
Odpisz
10 czerwca 2019, 22:30
@Ostatni_Imperator: A ja mam autentycznie uczulenie na słońce
Odpisz
11 czerwca 2019, 01:35
@Ostatni_Imperator: Można powiedzieć, że mam na odwrót; chciałabym chociaż trochę się opalić, a wyglądam, jakbym dopiero co z rodzinnego grobowca wyszła
Odpisz
11 czerwca 2019, 07:01
@Ostatni_Imperator: boże znam to ;-; kremy nawet wieczorem...
Odpisz
11 czerwca 2019, 07:23
@GripexHot: Co cie zatrzymuje? Niechęć do leżenia na słońcu przez wieczność czy niezrozumiała siła która zasłania słońce kiedy ty chcesz się opalać?
Odpisz
11 czerwca 2019, 07:28
@Ostatni_Imperator: witam w klubie Bladych Twarzy
Odpisz
11 czerwca 2019, 08:49
@PanSowa12: może kiedy sie opala zamiast na brązowo opala się na czerwono?
Odpisz
11 czerwca 2019, 08:50
a dzień dobry
Odpisz
11 czerwca 2019, 11:34
@PanSowa12: Uwierz albo nie, ale nie mogę się opalić; nogi mam zawsze białe niezależnie od tego, ile siedzę na słońcu, z twarzy schodzi mi skóra, a ramiona i ręce robią się czerwone. Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia, co może to powodować
Odpisz
11 czerwca 2019, 14:29
@BloodyEyes: Przecież będąc opaloną wyglądasz lepiej
Odpisz
11 czerwca 2019, 14:38
@Smuteczek: to już zależy jak kto się czuje
Odpisz
11 czerwca 2019, 16:20
@Smuteczek: ja wolę być Blada Niczym Ściana
Bo nigdy nie robię tego co inni
No więc, KU*WA NI BĘDE SIĘ OPALAĆ
Bez obrazy dla ludzi którzy kochają opalanie.
Odpisz
11 czerwca 2019, 16:27
W takim razie nie oddychaj
Odpisz
11 czerwca 2019, 19:08
Znaczy, nie lubię opalenizny, ale chcę mieć zdrową skórę, więc..
Odpisz
11 czerwca 2019, 19:28
@Smuteczek: starczy po prostu żyć i nie jeździć nad morze lub jeśli tam jedziesz to po prostu robienie co innego niż smarzenie się + używanie w tedy kremu
Odpisz
11 czerwca 2019, 19:30
@BloodyEyes: W moim przypadku nie.
Odpisz
11 czerwca 2019, 19:33
@Smuteczek: czemu?
Odpisz
11 czerwca 2019, 22:27
@Ostatni_Imperator: A ja opalam się na rowerzystę.
TZN czarne kolana i góra rąk + kark. Palce u rąk też blade są xD
Odpisz
11 czerwca 2019, 11:35
Zróbcie mema jak przeglądają główną
Odpisz
10 czerwca 2019, 21:59
Uuu Nowa osoba robi memy z Kosmitami
Odpisz
10 czerwca 2019, 21:51
jeszcze troche i ziomki będą na mnie wołać nigga
Odpisz
1 czerwca 2019, 12:33
Dla mnie czarno białe były bardziej słodkie.
Odpisz
1 czerwca 2019, 12:58
@krzysiulka10: ku*wa kocham jak ludzie narzekają, że kiedyś było lepiej nawet jak coś nie trwa jeszcze długo
Odpisz
1 czerwca 2019, 13:14
@Yoda_MLG: Ja tylko wyraziłem swoje zdanie ze czarno-białe według mnie są słodsze, takie też mogą być, zrozum to było moje zdanie a nie narzekanie.
Odpisz
1 czerwca 2019, 13:18
@krzysiulka10: no ok ale słowo "były" dodaje takiej melancholii twojemu komentarzowi i sprwia, że brzmi jak narzekanie na dziś
Odpisz
10 czerwca 2019, 21:23
@Yoda_MLG: źle myślisz o ludziach
Odpisz
10 czerwca 2019, 21:51
@InsaneFOX13: bardzo źle.
Odpisz
1 czerwca 2019, 20:44
hit the woah
Odpisz
1 czerwca 2019, 12:38
O co chodzi z tymi gwiazdami? \_/
Odpisz
1 czerwca 2019, 12:39
@DinoSummer: opalenizna
słońce jest gwiazdą
Odpisz
1 czerwca 2019, 12:40
@Tymek590: Thx.
Odpisz