Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar brainiac

9 czerwca 2019, 18:06

Pracowałem przez kilka miesięcy w sprzedaży telefonicznej i mogę obalić kilka mitów.

Można tam spokojnie iść nawet, jeśli jesteś nieśmiały. Świetny sposób, żeby wyrobić sobie charakter. Pierwsze telefony to spory stres, ale po kilku dniach nie sprawia to już żadnego problemu. Faktycznie czasem ktoś Cię zwyzywa, ale nie można brać tego do siebie. Szybko uczysz się, że te wyzwiska nie są skierowane do Ciebie, tylko do Twojej firmy.

To zdecydowanie nie jest najgorsza możliwa praca. Jak masz do wyboru zmywak czy jakąś inną pracę fizyczną lub słuchawkę, to zdecydowanie idź na słuchawkę. Pracujesz sobie w klimatyzowanym biurze, masz własne stanowisko i komputer, sam decydujesz, kiedy idziesz na przerwę, no i ludzie są z reguły bardzo sympatyczni, zwykle to osoby bardzo podobne do Ciebie. Bardzo na plus jest też elastyczny grafik, w wielu firmach na początku miesiąca deklarujesz, kiedy przychodzisz, bez żadnych odgórnych czy oddolnych limitów.

No i oczywiście kasa. Sama podstawa to grosze jak w każdej innej "pierwszej pracy", ale jeśli się przyłożysz i będziesz robił dobre wyniki, to możesz zarobić 2 razy tyle co Twój kierownik. Znałem gościa, który wielokrotnie odrzucał propozycje awansu, bo jako kierownik działu dostawałby 3 tysiące, a jako handlowiec wyrabiał po 8.

Podsumowując, nie taka słuchawka straszna, jak ją malują!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (27)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (27)
Avatar brainiac

5 lipca 2019, 08:24

@Baturaj: To już zależy od przekonań danego człowieka. Aczkolwiek gwarantuje Ci, że im bardziej świadomym człowiekiem będziesz się stawać, tym bardziej zbliży Cię to do mnie :p

Avatar Baturaj

6 lipca 2019, 16:40

@brainiac: Nie masz pojęcia o poziomie mojej świadomości :) To, że jesteś dojrzały i może się nawet ustatkowałeś, nie czyni Cię automatycznie w pełni świadomym człowiekiem ani nie oznacza, że Twoje podejście do życia koniecznie wynika z !prawidłowych! wniosków ze swojego doświadczenia ;)

Avatar patryko1234

10 czerwca 2019, 20:58

Było

Avatar CEKARY

1 czerwca 2019, 21:07

Przypominamy ze rozmowa jest nagrywana

Avatar stefus

1 czerwca 2019, 19:41

kisne [_] _

Avatar KlaraAnimatePL

1 czerwca 2019, 19:35

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Da

Ciekawa nazwa

Valve, czemu?

Dbają o nas

Jeszcze by człowiek posiedział

Za późno

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Pracownik infolinii czekający, aż klient przestanie go wyzywać.