Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Legolas9988

21 czerwca 2019, 16:27

Albo... Nauczycielka to milf.

Avatar Revant42

19 czerwca 2019, 00:28

No dobra,szanowne weebianki i weeby.Wolicie Jotaro czy Josepha i dlaczego tak wybraliście?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Kto_Inny

19 czerwca 2019, 11:18

@Victorius236: Osobiście to nie mogę się zdecydować pomiędzy Giorno, Jotaro i Josephem

Avatar
ZiemiaJestPlaska

19 czerwca 2019, 18:15

@Revant42: JOLYNE!!!

Avatar Verminion

19 czerwca 2019, 12:44

Wgóręgłos za jojo

Avatar Reaper_

19 czerwca 2019, 12:00

Avatar PatrykPCASsj

19 czerwca 2019, 11:15

memunie z jojo UwU

Avatar Reaper_

19 czerwca 2019, 11:59

Avatar Luszak

19 czerwca 2019, 08:20

U nas każdy chłopak tańczył z panią. Taki gest na pożegnanie

Avatar rumcajschr

18 czerwca 2019, 23:50

Może na przyszły rok ocenę lekko podniesie

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2019, 23:37

Avatar WebsTer230

2 czerwca 2019, 12:29

Gdybym miał taką wychowawczynie to z c h e c i ą

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar
Peikasz

18 czerwca 2019, 23:05

@WebsTer230: hehe nie wyrzekaj się tego że to nic złego walić chyba że do rysunków

Avatar WebsTer230

18 czerwca 2019, 23:06

Nie mam się ochoty kłócić z jakimś obrażającym mnie ziemniakiem, nie zje*iesz mi dnia, przykro mi

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2019, 22:38

Mmmm JoJo, masz wgóręgłos i czekam na więcej JJBA

Avatar Tamron

18 czerwca 2019, 22:14

Gdybym umiał tańczyć to pewnie bym tańczył z nauczycielkami.
A takto nie chciałem się ośmieszać xd

Avatar
Meme_guy

18 czerwca 2019, 21:44

OP'ie masz u mnie plusa za Jonathana

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2019, 21:42

Is that First Jojo season refference?

Avatar Kto_Inny

Edytowano - 19 czerwca 2019, 00:31

You should've said "Part 1" or "Phantom Blood" instead of "first season"

Avatar stefus

2 czerwca 2019, 11:37

i want to dwójke na koniec roku

Avatar
Kolorblind

2 czerwca 2019, 11:37

Przy okazji podbije sobie ocenę na koniec

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Fajnie że odpowiedzieli

Lekko nie będzie

Mało znany szczegół

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka