Zostawiłam najsmaczniejszą część posiłku na koniec
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Lekko nie będzie
Ikony
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Cel namierzony
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2014, 11:46
Ja tak samo robię z lodami,jak kupię czekoladowo,waniliowego to najpierw jem czekoladę potem wanilię(bo ją bardziej lubię.) A jak Kupię waniliowo,truskawkowego to najpierw jem wanilię a potem truskawkę bo truskawkowy smak najbardziej lubię :D
Odpisz
26 lipca 2013, 14:41
faktycznie problem:)
Odpisz
26 lipca 2013, 08:22
ja też tak robię
Odpisz
26 lipca 2013, 06:40
i co z tego zostaw na później
Odpisz