Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dark_Dante

15 czerwca 2019, 21:55

Jak ktoś potrafi jeździć, to taka prędkość nie jest aż tak niebezpieczna, jak się wydaje.
Chyba, że czyjś samochód ma dwadzieścia lat i "sportowe hamulce" zatrzymują go na przejściu.

A co do fotoradarów, to przede wszystkim łatają dziurę w budżecie, bo za coś trzeba przyznać politykom premię i dać nowe BMW do rozbicia.

Avatar Artrack

15 czerwca 2019, 22:05

@Dark_Dante: no właśnie nie jest bezpieczna, nigdy nie wiesz czy jakieś dziecko nie wyskoczy ci zza bloku, płotu czy bilboardu, nie zdążyłbyś zareagować, nie mówiąc o wyhamowaniu

Avatar Dark_Dante

15 czerwca 2019, 22:13

@Artrack: Jak się wie, że są takie miejsca, to się jedzie wolniej. A czemu mam jechać pięć dych na trzypasmówce idącej przez pół miasta?

Avatar Artrack

15 czerwca 2019, 23:02

@Dark_Dante: bo będzie policja i ci wlepią mandat albo zabiorą prawko

Avatar Dark_Dante

15 czerwca 2019, 23:06

@Artrack: I o tym właśnie mówię, łatanie dziury w budżecie państwa.

Avatar Samotny14

16 czerwca 2019, 00:17

@Dark_Dante: Widzę, że byłeś modelem do tego Wojaka z mema.

Avatar marianosk8

Edytowano - 16 czerwca 2019, 04:21

@Dark_Dante: 100 km w tereie zabudowanym nigdy nie jest bezpieczne.jechałem z ziomkiem ktory tak szponcił i przemknol na moich oczach kilka centrymetrów od wózka z dzieckiem na pasach.ja rozumiem przekroczyć 20 km na expresówce ale w mieście żeby pedzic trzeba być debilem
ps.mam prawko 10 lat i wiem,że nie zawsze predzej naczy lepiej

Avatar Nanook

16 czerwca 2019, 08:20

@Dark_Dante: Właśnie tak powstają takie wypadki. Bo znajdzie się kozak, który powie „spokojnie, ja potrafię jeździć, znam ten teren” i zasuwa 100 w zabudowanym, żeby potem nie wyhamować przed nieostrożnym dzieckiem, które wybiegło na drogę.

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2021, 12:43

@marianosk8: Nanook widać jedym z tych wariatów którzy się wloką 30km/h stwarzając nagrodzenie. Najczęstszą przyczyną wypadków jest zbyt wolna jazda piracie drogowy

Avatar Lani10201

15 czerwca 2019, 22:10

Można driftować w mieście,jak na tym jednym filmiku

Avatar maze505pl

3 czerwca 2019, 23:47

Do admina:
Na tytuł polecam dać- szybcy i bezpieczni

Avatar kacpi51

12 czerwca 2019, 08:15

@maze505pl: Admin nie zasugerował się twoja sugestią

Avatar maze505pl

12 czerwca 2019, 09:40

@kacpi51: :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar kacpi51
Dodane przez: kacpi51

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To będzie bolało

To musiało być męczące

Zdeklasowani znowu

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka