Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar czajnik_Bapci

1 sierpnia 2019, 18:33

Mamy trzy sale komputerowe
1. Stara jak świat z win 3.11
2. Stara z win 98
3. Najnowsza z wszystkich jednak dalej Stara z win xp
Chodzimy do tej z win 3.11

Avatar mikigra8888

4 czerwca 2019, 14:32

U mnie w szkole komputery są lepsze niż u mnie w domu

Avatar qwerty41

4 czerwca 2019, 14:44

@mikigra8888: Mój telefon ma więcej Ramu niż wszystkie komputery w sali informatycznej razem wzięte

Avatar Hantick360

4 czerwca 2019, 14:56

@mikigra8888: U mnie jeden ma procesor Intel-9 najnowszej generacji

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

4 czerwca 2019, 15:54

@mikigra8888: My mamy prestiżowe komputery z monitorami dotykowymi i wgl takie, że w bibliotece nic się nie robi oprócz napieprzania w LoLa

Avatar
Commonwealth

11 czerwca 2019, 16:05

@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: a u mnie mamy kompy z pirackim Windowsami

Avatar InfiniteTheJackal

11 czerwca 2019, 16:19

@qwerty41: Mój ma więcej niż komputery ze szkół całego miasta a mamy ich chyba z 14. Niektóre szkoły maja jeszcze na salach kompy z win 98.

Avatar Krzyzak_Ball

11 czerwca 2019, 19:26

@Hantick360: r/thathappened

Avatar Jurekis_

11 czerwca 2019, 19:28

@InfiniteTheJackal: mi komputer szkolny tak źle działał, ze zrobiłem prezentację na telefonie i dostałem z niej 5

Avatar Peroczek

19 czerwca 2019, 11:28

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2019, 20:51

U mnie w szkole na inf wyskoczyło powiadomienie, aby włożyć dysk DVD do dysku C:. Tak

Avatar mateo9630

12 czerwca 2019, 06:08

Przypisanie liter można sobie ustawić. Niekoniecznie Dysk C jest dyskiem systemowym.

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2019, 09:51

@mateo9630: Tyle, że ten komputer był serio nowy. Stał jakąś godz, i ja z moją klasą, byliśmy pierwszymi, którzy je uzytkowali,

Avatar miki322

12 czerwca 2019, 08:44

U nas komputer ma chyba 256 MHz taktowania i 1 GB RAMu

Avatar Hantick360

4 czerwca 2019, 14:57

W pracowni komputerowej jeden z komputerów ma 2 GB ramu a drugi 16 GB. Logika

Avatar Ameron

11 czerwca 2019, 17:10

@Hantick360: ten z 16GB jak rozumiem to nauczyciela?

Avatar Jurekis_

11 czerwca 2019, 17:18

@Hantick360: ekhem. Dumny właściciel komputera nr 21 z 256 mb ramu

Avatar theCPCK

11 czerwca 2019, 17:39

@Jurekis_: a windows 7 i wyższe nie potrzebuje czasami więcej do samego uruchomienia systemu?

Avatar Jurekis_

11 czerwca 2019, 19:27

@theCPCK: to nie jest ważne. Bo to Windows XP

Avatar M_ateo_1

11 czerwca 2019, 18:03

U mnie są dobre kompy. Nie wiem na ile taki test pokazuje ich moc lecz można grać na nich w RomeTW na najwyższych.

Avatar arceus1

Edytowano - 11 czerwca 2019, 17:56

U mnie są IMACi

Avatar Yasu_Tori

11 czerwca 2019, 17:41

Tymczasem na jednym z najlepszych matfiz infow w mieście, 1 klasa starego liceum
Nauczyciel: A co jakby zrobić coś co przyda się komukolwiek?
Też nauczyciel: A ch*j ku*wa exel po raz 10000000000

(Opinia miłego pana z którym rozmawiałam na temat wyboru szkoły)
Ja się zastanawiam skoro oni mieli exela w gimbazjum I 1 liceum to czy 8 klasy będą miały exela prawie przez pół liceum?

Avatar Memeforteca

11 czerwca 2019, 17:20

Nasze kompy w szkole mają 6 GB RAM..

Avatar NotAwpMaster

11 czerwca 2019, 17:10

U mnie było tak , że stacjonarne miały 1gb ramu i windows xp a laptopy miały 8gb ramu i win10. Najlepiej że w tym tygodniu wymienili stacjonarnym części i mają teraz tyle samo.

Avatar Skleroza

11 czerwca 2019, 16:58

Więc szybka historia o mojej szkole. W klasie informatycznej teoretycznie jest tyle komputerów, że każdy miałby właśny i dodatkowo powinno zostać 5. Lecz niestety nie działa ponad połowa i w ogóle internet jest raz na święta lub po tysięcznej obietnicy informatyczki, że będziemy mieli. Więc skoro jest brak komputerów to trzeba się dzielić? I teraz są dwie opcje A) podzielić lekcje na dwie części i utworzyć dwie grupy. Jedna grupa pisze w ćwiczeniu i czyta, gdy druga pracuje na komputerze i później zamiana. Dodatkowo zrobić tak, aby komputer miał dwóch użytkownik więc nikt nic nie będzie grzebał w pracy drugiego. B) niech wszyscy naraz będą na komputerach na jednym użytkowniku i jedynie co mają „bezpieczne” przed drugą osobą jest folder z imieniem bez żadnego zabezpiecznia, więc każdy może usunąć twoją pracę domową. Niestety nauczycielki wolały opcje B i najgorsze jest to, że na jednym komputerze był jeden użytkownik, więc wystarczyło włączyć komputer i każdy mógł usunąć prace domową kilku uczniów co zapisali na tym komputerze.

Avatar Undead007

11 czerwca 2019, 16:35

umnie mamy imac'i z pirackim Windows 98

Avatar
pusta_kloda

4 czerwca 2019, 15:17

EccoPc pozdrawia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar qwerty41
Dodane przez: qwerty41

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Za co ta premia

Nie po oczach

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

No to posłuchane

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka