Ledwo się włącza, coś pięknego!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie zadzieraj z bobrami
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tacy sami, a ściana między nami
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2019, 18:33
Mamy trzy sale komputerowe
1. Stara jak świat z win 3.11
2. Stara z win 98
3. Najnowsza z wszystkich jednak dalej Stara z win xp
Chodzimy do tej z win 3.11
Odpisz
4 czerwca 2019, 14:32
U mnie w szkole komputery są lepsze niż u mnie w domu
Odpisz
4 czerwca 2019, 14:44
@mikigra8888: Mój telefon ma więcej Ramu niż wszystkie komputery w sali informatycznej razem wzięte
Odpisz
4 czerwca 2019, 14:56
@mikigra8888: U mnie jeden ma procesor Intel-9 najnowszej generacji
Odpisz
4 czerwca 2019, 15:54
@mikigra8888: My mamy prestiżowe komputery z monitorami dotykowymi i wgl takie, że w bibliotece nic się nie robi oprócz napieprzania w LoLa
Odpisz
11 czerwca 2019, 16:05
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: a u mnie mamy kompy z pirackim Windowsami
Odpisz
11 czerwca 2019, 16:19
@qwerty41: Mój ma więcej niż komputery ze szkół całego miasta a mamy ich chyba z 14. Niektóre szkoły maja jeszcze na salach kompy z win 98.
Odpisz
11 czerwca 2019, 19:26
@Hantick360: r/thathappened
Odpisz
11 czerwca 2019, 19:28
@InfiniteTheJackal: mi komputer szkolny tak źle działał, ze zrobiłem prezentację na telefonie i dostałem z niej 5
Odpisz
19 czerwca 2019, 11:28
@InfiniteTheJackal: co
Odpisz
11 czerwca 2019, 20:51
U mnie w szkole na inf wyskoczyło powiadomienie, aby włożyć dysk DVD do dysku C:. Tak
Odpisz
12 czerwca 2019, 06:08
Przypisanie liter można sobie ustawić. Niekoniecznie Dysk C jest dyskiem systemowym.
Odpisz
12 czerwca 2019, 09:51
@mateo9630: Tyle, że ten komputer był serio nowy. Stał jakąś godz, i ja z moją klasą, byliśmy pierwszymi, którzy je uzytkowali,
Odpisz
12 czerwca 2019, 08:44
U nas komputer ma chyba 256 MHz taktowania i 1 GB RAMu
Odpisz
4 czerwca 2019, 14:57
W pracowni komputerowej jeden z komputerów ma 2 GB ramu a drugi 16 GB. Logika
Odpisz
11 czerwca 2019, 17:10
@Hantick360: ten z 16GB jak rozumiem to nauczyciela?
Odpisz
11 czerwca 2019, 17:18
@Hantick360: ekhem. Dumny właściciel komputera nr 21 z 256 mb ramu
Odpisz
11 czerwca 2019, 17:39
@Jurekis_: a windows 7 i wyższe nie potrzebuje czasami więcej do samego uruchomienia systemu?
Odpisz
11 czerwca 2019, 19:27
@theCPCK: to nie jest ważne. Bo to Windows XP
Odpisz
11 czerwca 2019, 18:03
U mnie są dobre kompy. Nie wiem na ile taki test pokazuje ich moc lecz można grać na nich w RomeTW na najwyższych.
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2019, 17:56
U mnie są IMACi
Odpisz
11 czerwca 2019, 17:41
Tymczasem na jednym z najlepszych matfiz infow w mieście, 1 klasa starego liceum
Nauczyciel: A co jakby zrobić coś co przyda się komukolwiek?
Też nauczyciel: A ch*j ku*wa exel po raz 10000000000
(Opinia miłego pana z którym rozmawiałam na temat wyboru szkoły)
Ja się zastanawiam skoro oni mieli exela w gimbazjum I 1 liceum to czy 8 klasy będą miały exela prawie przez pół liceum?
Odpisz
11 czerwca 2019, 17:20
Nasze kompy w szkole mają 6 GB RAM..
Odpisz
11 czerwca 2019, 17:10
U mnie było tak , że stacjonarne miały 1gb ramu i windows xp a laptopy miały 8gb ramu i win10. Najlepiej że w tym tygodniu wymienili stacjonarnym części i mają teraz tyle samo.
Odpisz
11 czerwca 2019, 16:58
Więc szybka historia o mojej szkole. W klasie informatycznej teoretycznie jest tyle komputerów, że każdy miałby właśny i dodatkowo powinno zostać 5. Lecz niestety nie działa ponad połowa i w ogóle internet jest raz na święta lub po tysięcznej obietnicy informatyczki, że będziemy mieli. Więc skoro jest brak komputerów to trzeba się dzielić? I teraz są dwie opcje A) podzielić lekcje na dwie części i utworzyć dwie grupy. Jedna grupa pisze w ćwiczeniu i czyta, gdy druga pracuje na komputerze i później zamiana. Dodatkowo zrobić tak, aby komputer miał dwóch użytkownik więc nikt nic nie będzie grzebał w pracy drugiego. B) niech wszyscy naraz będą na komputerach na jednym użytkowniku i jedynie co mają „bezpieczne” przed drugą osobą jest folder z imieniem bez żadnego zabezpiecznia, więc każdy może usunąć twoją pracę domową. Niestety nauczycielki wolały opcje B i najgorsze jest to, że na jednym komputerze był jeden użytkownik, więc wystarczyło włączyć komputer i każdy mógł usunąć prace domową kilku uczniów co zapisali na tym komputerze.
Odpisz
11 czerwca 2019, 16:35
umnie mamy imac'i z pirackim Windows 98
Odpisz
4 czerwca 2019, 15:17
EccoPc pozdrawia
Odpisz