Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gaturi

25 lipca 2013, 07:20

1 obrazek nożyczki mi penis przypominają

Avatar kolkav5

25 lipca 2013, 10:39

@Gaturi: Jesteś zboczony, to nie ma nawet takiego krztałtu, a tobie już się kojarzy.
4/5

Avatar Gaturi

25 lipca 2013, 11:59

@kolkav5: nie jestem zboczony bo ja obróciłem laptopa no i tak jakoś...

Avatar kolkav5

25 lipca 2013, 16:28

@Gaturi: Dziwne, że oglądasz obrazki do góry nogami, z resztą nie ważne.

Avatar Gaturi

25 lipca 2013, 17:19

@kolkav5: racja

Avatar Szymek_J

26 stycznia 2021, 19:37

@kolkav5: *Odkop* Combo 2

Avatar kolkav5

29 stycznia 2021, 10:37

@Szymek_J: Nice

Avatar Paulius

25 lipca 2013, 11:04

czyli to, co każdy mężczyzna powinien mieć :D

Avatar POLSKAisTHEbest

19 grudnia 2013, 15:00

@Paulius: Witaj przystojna istoto, czy my się znamy? :D

Avatar Paulius

21 grudnia 2013, 00:14

@POLSKAisTHEbest: od paru minut już nie :P
hahahah eine kleine schweine!!!

Avatar kozakfull

25 lipca 2013, 09:51

To jest na międzynarodowej stacji kosmicznej?
To po jakiego tam podłoga.

Avatar Griszka

25 lipca 2013, 10:22

@kozakfull: udajesz czy naprawdę jesteś taki głupi? .-.

Avatar kozakfull

25 lipca 2013, 12:21

@Griszka: Nie rozumiesz że ta stacja jest na orbicie? To znaczy że tam obowiązuje stan nieważkości. Tam wszystko lata w powietrzu. nie potrzebna jest podłoga i widać że szafka przylega do podłoża.
W takim razie to jest na ziemi i w tytule powinno być nie "na" tylko "do".

Avatar Griszka

25 lipca 2013, 12:27

@kozakfull: Rozumiem, że ta stacja jest na orbicie. Bo jest na orbicie. Ale wyobraź sobie stację kosmiczną BEZ PODŁOGI. Wisisz sobie pod sufitem stacji i gapisz się w przestrzeń. W kosmos. Podłoga jest konieczna, chociażby po to, żeby przytwierdzac co ważniejsze rzeczy do podłoża - tę szafkę powiedzmy. Wszystko ma sobie latac po stacji?

Avatar kozakfull

25 lipca 2013, 12:36

@Griszka: Włącz sobie zdjęcia z ISS i zobacz że pomieszczenie na tym zdjęciu nie przypomina pomieszczeń w stacji.

Avatar marianosk8

25 lipca 2013, 14:49

@kozakfull:
Masz racje na stacji nie ma takich podłóg(nie mogą być chropowate) a więc napewno jest błąd w tytule.

Avatar marianosk8

25 lipca 2013, 14:50

@marianosk8: Zresztą na drugiej fotce jest "ziemski kosz na śmieci więc nie ma o czym dyskutować :)

Avatar mrklorens

25 lipca 2013, 06:46

są uzbrojeni po zęby

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #szafka, #kosmos

Chciał tylko pomóc

To by wystarczyło

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

I po kłopocie

Ostry ten sędzia

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka