Czy tylko ja mam w domu foliową siatkę...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Angielskie śmieszki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Północne Węgry
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2015, 20:48
Robimy klub, kto tak robi. :P
Odpisz
3 sierpnia 2015, 15:47
Ja mam na to szafke :D
Odpisz
14 kwietnia 2015, 19:12
ja mam^^
Odpisz
16 lipca 2014, 18:50
Ja mam
Odpisz
25 października 2013, 13:44
Ja mam ^^
Odpisz
29 lipca 2013, 19:00
Ja mam.
Odpisz
27 lipca 2013, 14:10
Mam jeszcze worek w którym trzymam inne worki! A to wszystko w worku
Odpisz
27 lipca 2013, 12:32
ja mam.
Odpisz
26 lipca 2013, 14:41
Nie, ja mam szufladę pełną foliowych siatek.
Odpisz
27 lipca 2013, 09:14
@Griszka: ja też ;p
Odpisz
26 lipca 2013, 19:34
mam taką... ale w innej siatce
Odpisz
26 lipca 2013, 19:17
Tak mam ale ta siatka jest w półce
Odpisz
26 lipca 2013, 18:23
Ja mam ławkę która się otwiera i mam w niej pełno foliowych siatek w foliowych siatkach
Odpisz
26 lipca 2013, 17:00
Nie jesteś sam... :\
Odpisz
26 lipca 2013, 16:14
A wszystkie foliowe siatki są tam, żeby po prostu były. Nikt nie wie po co.
Odpisz
26 lipca 2013, 15:14
Nie
Odpisz