Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Tacy sami, a ściana między nami
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Papierowa szkoła posting
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2020, 11:21
Stare logo Żabki jest lepsze
Odpisz
22 czerwca 2019, 00:13
Ale czemu najpierw kupił hot doga a potem poszedł po piwo wtf
Odpisz
20 czerwca 2019, 20:11
Ja bym powiedział "a może dam panu oba w cenie jednego" no i skoro jest naje**ny to skasował bym oby dwa i by nie zauważył
Odpisz
21 czerwca 2019, 14:41
@setinek2006_2: 400IQ
Odpisz
21 czerwca 2019, 17:20
@setinek2006_2: a jak by zapłacił? Pewnie wybiera tylko dlatego, że ma 2 złote.
Odpisz
20 czerwca 2019, 19:26
OJ tam ja czasem zamykalem drzwi przed nosem. 23 i nara
Odpisz
21 czerwca 2019, 08:49
@Gaiaphage: pracowales w zabce?
Odpisz
21 czerwca 2019, 10:25
@PimpekLord: We Fresh Markecie dokładnie, ale to to samo co Żabka
Odpisz
21 czerwca 2019, 02:28
to że zamykają o 23 to bait, większość zamykają już o 22
Odpisz
21 czerwca 2019, 06:54
@kuba1996: u mnie o 23
Odpisz
21 czerwca 2019, 08:49
@kuba1996: zalezy w jakiej mam w mojej dzielnicy zabke ktora zamyka sie predzej niz inne
Odpisz
6 czerwca 2019, 16:00
To go wyjeb, pijanym i tak nie mozna sprzedawać
Odpisz
20 czerwca 2019, 19:18
@polak922: ale nawet jak ktoś pijany chce kupix wyzej wymienionego hot doga to tez spredarz na nie?
Odpisz
20 czerwca 2019, 19:44
Hot dogi chyba się robi na miejscu, czyli jak ma już go w ręku to jest zapłacone.
Odpisz
20 czerwca 2019, 19:03
U mnie w Żabce nie ma alkoholu.
Odpisz
20 czerwca 2019, 19:25
@damian2500: Bo nie mają pozwolenia
Odpisz
20 czerwca 2019, 19:10
Z tego co wiem to jest zmiana nazwy na ,, zappka"
Odpisz
20 czerwca 2019, 19:11
@AgroAdi14: ta nazwę ma tylko chyba ich aplikacja, że wiesz żAPPka
Odpisz
20 czerwca 2019, 19:17
@AgroAdi14:
Odpisz
20 czerwca 2019, 20:31
@AgroAdi14: umiesz myśleć
Odpisz
6 czerwca 2019, 21:44
memy z Ludwiczka zawsze +1
Odpisz
6 czerwca 2019, 16:54
Pozdrawiam ekspedientów z supermarketów jako pracownik stacji paliw.
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2019, 16:07
Szafa (nie) gra
Odpisz