Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ostry ten sędzia
Ikony
Pozdrawiam świetliki
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2021, 15:07
U mnie Y
Odpisz
29 marca 2021, 23:20
U mnie △
Odpisz
13 sierpnia 2019, 08:20
Ja gram na komendy głosowe i mam pod słowo inventory
Odpisz
18 czerwca 2019, 14:23
Graliście na ,,E"kwipunek , czy ,,I"nventory?
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2019, 13:34
W starszych wersjach się naciskało "I".
Odpisz
18 czerwca 2019, 13:16
Nie rozumiem |___|
Odpisz
18 czerwca 2019, 14:41
w minecrafcie żeby otworzyć ekwipunek musisz wcisnąć na klawiaturze "E"
Odpisz
18 czerwca 2019, 16:21
@Ainz_Ooal_Gown: a co ma wspolnego farquad z E?
Odpisz
18 czerwca 2019, 20:05
losowe zdjęcie z postaci wklejone na jakiegoś typa z podpisem E po prostu
Odpisz
18 czerwca 2019, 20:24
@Ainz_Ooal_Gown: i co w tym smiesznego?
Odpisz
18 czerwca 2019, 20:42
losowość
Odpisz
18 czerwca 2019, 11:36
E>I
Odpisz
18 czerwca 2019, 10:13
Ja: Mark którym się otwiera ekwipunek w Minecraft?
Mark:
Odpisz
18 czerwca 2019, 08:57
Ja mam na I
Odpisz
7 czerwca 2019, 18:20
Ja u siebie miałem ekwipunek pod E a kuzyn pod I i gdy grałem się denerwowałem że nie ma ekwipunku pod E
Odpisz
7 czerwca 2019, 14:54
Kto pamięta czasy kiedy ekwipunek otwierało się I (od inventory)?
Odpisz
7 czerwca 2019, 15:00
@Rozyv: Tak
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2019, 15:02
@Wolferon: Ale on się spytał kto pamięta
Odpisz
7 czerwca 2019, 15:04
sorry
Odpisz
7 czerwca 2019, 15:38
@Rozyv: Wciąż mam przypisane pod I, średnio wygodne, ale kwestia przyzwyczajenia.
Odpisz
7 czerwca 2019, 18:07
@Rozyv: Beta <3
Odpisz