Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Fajnie że odpowiedzieli
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2021, 15:07
U mnie Y
Odpisz
29 marca 2021, 23:20
U mnie △
Odpisz
13 sierpnia 2019, 08:20
Ja gram na komendy głosowe i mam pod słowo inventory
Odpisz
18 czerwca 2019, 14:23
Graliście na ,,E"kwipunek , czy ,,I"nventory?
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2019, 13:34
W starszych wersjach się naciskało "I".
Odpisz
18 czerwca 2019, 13:16
Nie rozumiem |___|
Odpisz
18 czerwca 2019, 14:41
w minecrafcie żeby otworzyć ekwipunek musisz wcisnąć na klawiaturze "E"
Odpisz
18 czerwca 2019, 16:21
@Ainz_Ooal_Gown: a co ma wspolnego farquad z E?
Odpisz
18 czerwca 2019, 20:05
losowe zdjęcie z postaci wklejone na jakiegoś typa z podpisem E po prostu
Odpisz
18 czerwca 2019, 20:24
@Ainz_Ooal_Gown: i co w tym smiesznego?
Odpisz
18 czerwca 2019, 20:42
losowość
Odpisz
18 czerwca 2019, 11:36
E>I
Odpisz
18 czerwca 2019, 10:13
Ja: Mark którym się otwiera ekwipunek w Minecraft?
Mark:
Odpisz
18 czerwca 2019, 08:57
Ja mam na I
Odpisz
7 czerwca 2019, 18:20
Ja u siebie miałem ekwipunek pod E a kuzyn pod I i gdy grałem się denerwowałem że nie ma ekwipunku pod E
Odpisz
7 czerwca 2019, 14:54
Kto pamięta czasy kiedy ekwipunek otwierało się I (od inventory)?
Odpisz
7 czerwca 2019, 15:00
@Rozyv: Tak
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2019, 15:02
@Wolferon: Ale on się spytał kto pamięta
Odpisz
7 czerwca 2019, 15:04
sorry
Odpisz
7 czerwca 2019, 15:38
@Rozyv: Wciąż mam przypisane pod I, średnio wygodne, ale kwestia przyzwyczajenia.
Odpisz
7 czerwca 2019, 18:07
@Rozyv: Beta <3
Odpisz