Dla nich to chyba nagroda
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Jeszcze jak
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 czerwca 2019, 21:17
Glory kill na graczu który glory-kill'uje innego gracza
__________________________
|Utknąłeś w ciałach wrogów |
| -20 % szybkości chodzenia |
|+50% wyglądania jak 100-%|
|_____ Bad Ass ____________|
Odpisz
18 czerwca 2019, 21:16
Ciekawostka:
W Doom Eternal będzie możliwe wchodzenie do czyjejś gry, trochę jak w Dying Light Be the zombie tylko że z demonami
Odpisz
18 czerwca 2019, 22:41
@Ruski_Gandalf: Tak, tylko że nie wiem czy zamiast tego, czy oprócz tego, czy jako rozszerzenie tego otrzymamy tryb multi 2 demony vs 1 slayer
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2019, 09:51
@Zicher: Na E3 mówili o większej liczbie osób, czyli 4, ale będzie możliwe wyłączenie opcji najazdu innych na swoją grę, jak kto lubi. A ich zadaniem będzie poprzeszkadzać slayer-owi w zabawie, i możliwe, że będą ciekawymi bossami
Odpisz
7 czerwca 2019, 20:14
wyobraźcie sobie
DOOM multiplayer
Odpisz
7 czerwca 2019, 20:27
@stefus: Splitscreen na Xboxie 360 w Doomie II się liczy?
Odpisz
7 czerwca 2019, 20:45
@stefus: Piekło: I don't fell so good
Odpisz
7 czerwca 2019, 22:28
@stefus: przeciez doom 2k16 mial ch*jowy MP xD
Odpisz
18 czerwca 2019, 20:03
@stefus: ale wiesz, że jest tryb multiplayer do Dooma? Troche podobny do Trybu Kontra w L4D2
Odpisz
18 czerwca 2019, 20:25
@stefus: Lepszy byłby coop, bo multi jest już w Doom 2016
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2019, 07:50
@Jurekis_: on był bardziej podobny do quake'a a demony były bonusem
Odpisz
8 czerwca 2019, 02:43
No ten tego, obawiam się że w niewyobrażalnym cierpieniu, ogniu palącym ci duszę przez wieczność oraz duszącym smrodzie ostatnią rzeczą o jakiej myśli człowiek jest Starbucks
Odpisz
18 czerwca 2019, 20:37
@KoalaStefan: No tak, najpierw myśli o zabijaniu demonów.
Odpisz
18 czerwca 2019, 20:36
Nie grałem ale doom zawsze wyglądał pięknie i ma piękny soundtrack
Odpisz
18 czerwca 2019, 20:35
ten mem przechodzi samego siebie
Odpisz
7 czerwca 2019, 20:15
Nauczyciel: idziemy na wycieczkę do piekła
Odpisz
7 czerwca 2019, 23:38
Dziewczyny: jprdl tam taka biada, że nie ma klimatyzacji
Odpisz
8 czerwca 2019, 09:24
@venomman: Chłopcy:
*obrazek z mema*
Odpisz
7 czerwca 2019, 20:35
Boję się, że ciężko byłoby być osobą w centrum
Odpisz