Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Frustrujące
Nie znoszę kleszczy
Tacy sami, a ściana między nami
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 września 2015, 06:15
Dziękuję...
Odpisz
18 sierpnia 2015, 18:40
Dafuq Kur*o Wypier*alaj!
Odpisz
27 kwietnia 2015, 16:00
FUS RO DAH ku*wo!!
Odpisz
24 października 2014, 21:35
Otwórz okno/włącz klimę?
Odpisz
30 marca 2014, 20:27
Dziękuję ♥
Odpisz
13 września 2013, 08:30
Dzięki. Zawsze jakieś wsparcie.
Odpisz
27 lipca 2013, 22:55
Lepsze to niż teściowa.
Odpisz
28 lipca 2013, 13:28
@chupacabra001: nie wiesz co piszesz...
Odpisz
28 lipca 2013, 19:42
@Patryk933: Na szczęście nie mam teściowej. ;P I się nie zapowiada...
Odpisz
28 lipca 2013, 19:52
@chupacabra001: No ja też,całe szczęście
Odpisz
27 lipca 2013, 23:04
cieszę się już niczego się nie boję =P
Odpisz
27 lipca 2013, 20:21
nie chce być przy gębie gorszej od twojej starej
Odpisz
25 lipca 2013, 19:00
to mnie ku*wa pocieszyłeś
Odpisz